Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

zmizení krystalů

#1
1) karelzabijak321
2) zmizeli mi 2 krystly nwm jak 1 jsem zníčil rukou takže jsem měl mít 3+1 ten už mám v truhle takže mi 2 zmizely a nwm co mám dělat
3) nwm
pokud mám udělat nějakej důkaz tak můžu najít ale nwm jak to udělat nebo můžu jít 1000 blocku od místa kde jsme to našel

Re: zmizení krystalů

#2
karel321 píše:
02 srp 2020 21:01
1) karelzabijak321
2) zmizeli mi 2 krystly nwm jak 1 jsem zníčil rukou takže jsem měl mít 3+1 ten už mám v truhle takže mi 2 zmizely a nwm co mám dělat
3) nwm
pokud mám udělat nějakej důkaz tak můžu najít ale nwm jak to udělat nebo můžu jít 1000 blocku od místa kde jsme to našel
Zvažoval jsi návštěvu psychologa nebo nasazení nějakých účinnějších prášků?

Re: zmizení krystalů

#3
Pokoslav píše:
02 srp 2020 23:07
karel321 píše:
02 srp 2020 21:01
1) karelzabijak321
2) zmizeli mi 2 krystly nwm jak 1 jsem zníčil rukou takže jsem měl mít 3+1 ten už mám v truhle takže mi 2 zmizely a nwm co mám dělat
3) nwm
pokud mám udělat nějakej důkaz tak můžu najít ale nwm jak to udělat nebo můžu jít 1000 blocku od místa kde jsme to našel
Zvažoval jsi návštěvu psychologa nebo nasazení nějakých účinnějších prášků?
ne ale toto nepatří k tomudle aby jsi věděl protože toto není jestli něco beru nebo ne ale toto je o tom že řešíme technické problemy jako třeba to že mi krystaly zmizely

Re: zmizení krystalů

#5
karel321 píše:
03 srp 2020 08:12
Pokoslav píše:
02 srp 2020 23:07
karel321 píše:
02 srp 2020 21:01
1) karelzabijak321
2) zmizeli mi 2 krystly nwm jak 1 jsem zníčil rukou takže jsem měl mít 3+1 ten už mám v truhle takže mi 2 zmizely a nwm co mám dělat
3) nwm
pokud mám udělat nějakej důkaz tak můžu najít ale nwm jak to udělat nebo můžu jít 1000 blocku od místa kde jsme to našel
Zvažoval jsi návštěvu psychologa nebo nasazení nějakých účinnějších prášků?
ne ale toto nepatří k tomudle aby jsi věděl protože toto není jestli něco beru nebo ne ale toto je o tom že řešíme technické problemy jako třeba to že mi krystaly zmizely
Aha, to se omlouvám, bohužel mi při mé mozkové kapacitě nedošlo, k čemu tato poradna slouží... :-(
cron