Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Ztráta peněz

#1
Ahojte,
Nick na serveru: Zika97
Co se stalo: Dneska jsem se chtěla podívat na to, kolik mám peněz a měla jsem nemilé zjištění, že mám pouhých 20k, což vůbec není pravda. Včera jsem měla kolem 450k a vím určitě, že jsem od nikoho nic nekupovala, čili jsem je neměla ani za co utratit. Chci tedy vědět, co se mohlo stát a kam mi moje peníze zmizely.
Obrázek
https://i.ibb.co/Xsgs61h/2020-08-20-22-21-17.png

Děkuji za případnou pomoc.

Re: Ztráta peněz

#2
Plnila jsi quest s medvědem v Horském průsmyku a měla jsi sehnat čerstvé králičí maso. Asi se nedařilo, tak jsi šla koupit králičí vejce, ale ejhle, omylem jsi jich koupila víc než jsi chtěla: Zika97 bought 18 Monster Egg#bH for 450000.00


Tohle není cesta...

Re: Ztráta peněz

#4
Klimki_ píše: tak jsi šla koupit králičí vejce, ale ejhle, omylem jsi jich koupila víc než jsi chtěla: Zika97 bought 18 Monster Egg#bH for 450000.00
Obrázek

Re: Ztráta peněz

#5
Klimki_ píše:
21 srp 2020 11:45
Plnila jsi quest s medvědem v Horském průsmyku a měla jsi sehnat čerstvé králičí maso. Asi se nedařilo, tak jsi šla koupit králičí vejce, ale ejhle, omylem jsi jich koupila víc než jsi chtěla: Zika97 bought 18 Monster Egg#bH for 450000.00


Tohle není cesta...
Pepe se směje tak moc, že to ani emote nevystihuje...
cron