Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Až příliš mnoho účtů.

#1
Zdravím hráče a AT.
Po delší pauze jsem se rozhodl zase zavítat na epes a zkusit třeba zase hrát, jenže hned po přihlášení jsem narazil na věc co není v pořádku. Můj hlavni účet je gabriel, potom mám ještě sekundární účet který se jmenuje Elmaestro, jenže jsem zjistil že na mé IP jsou registrovaný další dva účty o kterých nemám nejmenší tušení proč existuji, ty zbylé dva účty nijak nesouvisí se mnou tak bych chtěl poprosit o jejich smazání pokud to je možné. Neaktivní jsem byl přerušovaně rok, vždycky jen na chvíli jsem se přišel podívat takže opravdu nemám tušení od kdy tam ty účty jsou a nevím o nikom komu by patřili.

Užívejte hry a života.
gabriel.

Re: Až příliš mnoho účtů.

#2
Tohle nebude tvůj problém a nikdo z AT úcty nejspíše mazat nebude. Stává se, ze poskytoval tvého internetu má pro všechny/část (kterým poskytuje inernet) stejnou IP adresu a poté vznikají takovéhle nedorozumění. V případě, že ty úcty budou neaktivní, tak to ani nikdo z AT nebude brát jako přestupek proti hernímu portálu.
cron