Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

vypytí lahve vam.

#1
takže stalo se to že jsem vypil lahev vam. za 850pp s tím že jsem nic nedostal a nestal jsem se vampír nwm co se stalo prosím o to oby byl předmět vrácen nevím jestli jsem měl první vypít ten lék proti něčemu nebo co ale chtěl bych to zpět prosím

Re: vypytí lahve vam.

#7
Plejmen píše:
03 říj 2020 22:03
Obrázek
sry pleji ale dáš mi prosím tu lahev znova prosím jen nápad jestli by jsi nebo někdo přidat k tomu že
-nemůžeš toto vypít protože jsi už vlkodlak
nebo něco takového
kdyžtak brečím i já že plejmen se tady se mnou musí trápit sry vážně sry budu se snažit aby se už takové blbosti nestávali

Re: vypytí lahve vam.

#8
Jestli to s tebou ještě nevyřešil, tak se trochu potrápíš, a hodíš sem log z toho, že jsi to koupil a vypil. Šikovnej jsi dost, takže věřím, že to zvládneš.

Obrázek

Re: vypytí lahve vam.

#9
TheDarkLord173 píše:
04 říj 2020 08:33
Klimki_ píše:
03 říj 2020 23:07
Jestli to s tebou ještě nevyřešil, tak se trochu potrápíš, a hodíš sem log z toho, že jsi to koupil a vypil. Šikovnej jsi dost, takže věřím, že to zvládneš.

Obrázek
20 minut zapínal paladin ac, takže si myslím, že tohle má tak na týden čisté práce?
Já nespěchám :D

Re: vypytí lahve vam.

#10
Klimki_ píše:
04 říj 2020 10:25
TheDarkLord173 píše:
04 říj 2020 08:33
Klimki_ píše:
03 říj 2020 23:07
Jestli to s tebou ještě nevyřešil, tak se trochu potrápíš, a hodíš sem log z toho, že jsi to koupil a vypil. Šikovnej jsi dost, takže věřím, že to zvládneš.

Obrázek
20 minut zapínal paladin ac, takže si myslím, že tohle má tak na týden čisté práce?
Já nespěchám :D
takže to asi nedostanu co :( ach jo že jsem tak hloupej a já chtěl být vampír s tím že jsem nechápal jak to funguje :( a hlavně jsem za to jakože dlouho čekal a s tím že jsem nevěděl jak to funguje :(
cron