Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: vypytí lahve vam.

#11
hlavní problem je to že pokud se něco takového stane a dotyčný zaplatí za pp body tak podstatě ted přišel o nějaké te peníze i čas :( což se mi nelibí

Re: vypytí lahve vam.

#12
Hlavní problém je to, že zase neděláš co se ti řekne
Klimki_ píše:
03 říj 2020 23:07
Jestli to s tebou ještě nevyřešil, tak se trochu potrápíš, a hodíš sem log z toho, že jsi to koupil a vypil. Šikovnej jsi dost, takže věřím, že to zvládneš.

Obrázek
Dokud neuděláš toto, nic nepiš, protože jinak to nevyřešíme

Re: vypytí lahve vam.

#13
Plejmen píše:
04 říj 2020 10:39
Hlavní problém je to, že zase neděláš co se ti řekne
Klimki_ píše:
03 říj 2020 23:07
Jestli to s tebou ještě nevyřešil, tak se trochu potrápíš, a hodíš sem log z toho, že jsi to koupil a vypil. Šikovnej jsi dost, takže věřím, že to zvládneš.

Obrázek
Dokud neuděláš toto, nic nepiš, protože jinak to nevyřešíme
dobře takže se mám vylečit a jak to udělám tak to dostanu??? jestli jsem to tak dobře pochopil

Re: vypytí lahve vam.

#14
karel321 píše:
04 říj 2020 11:00
dobře takže se mám vylečit a jak to udělám tak to dostanu??? jestli jsem to tak dobře pochopil
Obrázek

Zkus si to ještě tak 10x přečíst prosím:

Jestli to s tebou ještě nevyřešil, tak se trochu potrápíš, a hodíš sem log z toho, že jsi to koupil a vypil. Šikovnej jsi dost, takže věřím, že to zvládneš.

Re: vypytí lahve vam.

#15
karel321 píše:
04 říj 2020 11:00
Plejmen píše:
04 říj 2020 10:39
Hlavní problém je to, že zase neděláš co se ti řekne
Klimki_ píše:
03 říj 2020 23:07
Jestli to s tebou ještě nevyřešil, tak se trochu potrápíš, a hodíš sem log z toho, že jsi to koupil a vypil. Šikovnej jsi dost, takže věřím, že to zvládneš.

Obrázek
Dokud neuděláš toto, nic nepiš, protože jinak to nevyřešíme
dobře takže se mám vylečit a jak to udělám tak to dostanu??? jestli jsem to tak dobře pochopil
Zkusil bych tohle vypít.
Obrázek

Re: vypytí lahve vam.

#16
Pokoslav píše:
04 říj 2020 12:06
Jenže on řeší evidentně nějaký omyl, z jeho strany. Ten jsme schopni řešit, jediné co chceme je ten log :D. Tím, že by teď něco vypil apd. nevrátí ten původní omyl.
(Btw, neslibuji, že něco navrátíme apd.)

Re: vypytí lahve vam.

#17
Plejmen píše:
04 říj 2020 12:15
Pokoslav píše:
04 říj 2020 12:06
Jenže on řeší evidentně nějaký omyl, z jeho strany. Ten jsme schopni řešit, jediné co chceme je ten log :D. Tím, že by teď něco vypil apd. nevrátí ten původní omyl.
(Btw, neslibuji, že něco navrátíme apd.)
Já chápu, myslím pro příště. :D

Re: vypytí lahve vam.

#19
TheDarkLord173 píše:
04 říj 2020 19:20
Myslím si, že Karel nevyvíjí jakoukoli snahu cokoliv změnit a zkusit dostat svou krev zpět, tudíž by mohl přijít [LOCK]?
Hlavně, že tady pořád přijímá lidi do frakce.

Re: vypytí lahve vam.

#20
Oukej Kájo tak abych ti to vysvětlil než se tu z toho plej zhroutí. Log je věc kam se zapisuje vše co v MC uděláš a každej příkaz co použiješ. Jak se tam dostat? 1) Napíšeš do vyhledávání v počítači/notebooku %appdata% 2) Vyjede ti složka co rozklikneš 3) V ní klikneš na složku .minecraft
4) V této složce najdeš další složku se jménem logs
5) Tu otevřeš a najdeš složku s datumem dnu kdy jsi krev použil
6) Projedeš celou složku a najdeš to kde to v chatu píše že jsi krev zakoupil za pp a poté i že si jí použil.
7) Pokud tohle nedokážeš udělat tak prosím požádej o lock tohoto příspěvku protože jinak se zhroutí plej a i pár dalších. A prosím než něco napíšeš zamysli se nad tím co a trochu se taky snaž to najít. Na YTB je spousta návodů. Je ti proboha už hodně let.
Btw omlouvám se všem gramotným pokud to půjde blbě přečíst ale píšu z mobilu ve 4 ráno.
cron