Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Moc vysoký level na dungeon

#1
Mám takovej problém, přeskakoval jsem quest "Pátrání začíná", protože mi nešel ten parkour, ale teď, když jsem se k němu chtěl vrátit, už ho nemůžu dodělat, protože mam level 16 a nedostanu se do Dolu lapků. Je nějaká možnost jak ten quest dodělat?

Re: Moc vysoký level na dungeon

#2
Okles píše:
09 říj 2020 10:27
Mám takovej problém, přeskakoval jsem quest "Pátrání začíná", protože mi nešel ten parkour, ale teď, když jsem se k němu chtěl vrátit, už ho nemůžu dodělat, protože mam level 16 a nedostanu se do Dolu lapků. Je nějaká možnost jak ten quest dodělat?
hej pravda to nejde :D což je ten asi největší problem tady s tím dun ale hej aby nemohli větší levly chodit do menších protože jsou hned ty dun dead chápeš ne tak hej chápu proto bych asi chtěl aby epes nebo někdo ti dal knihu nebo co hledáš chápeš ne :D

Re: Moc vysoký level na dungeon

#3
karel321 píše:
09 říj 2020 19:36
Okles píše:
09 říj 2020 10:27
Mám takovej problém, přeskakoval jsem quest "Pátrání začíná", protože mi nešel ten parkour, ale teď, když jsem se k němu chtěl vrátit, už ho nemůžu dodělat, protože mam level 16 a nedostanu se do Dolu lapků. Je nějaká možnost jak ten quest dodělat?
hej pravda to nejde :D což je ten asi největší problem tady s tím dun ale hej aby nemohli větší levly chodit do menších protože jsou hned ty dun dead chápeš ne tak hej chápu proto bych asi chtěl aby epes nebo někdo ti dal knihu nebo co hledáš chápeš ne :D
Děkujeme za vyjádření toho, co bys asi tak chtěl a jistě k tomu bude přihlídnuto, až přijde někdo k tomu povolaný.

Re: Moc vysoký level na dungeon

#4
Okles píše:
09 říj 2020 10:27
Mám takovej problém, přeskakoval jsem quest "Pátrání začíná", protože mi nešel ten parkour, ale teď, když jsem se k němu chtěl vrátit, už ho nemůžu dodělat, protože mam level 16 a nedostanu se do Dolu lapků. Je nějaká možnost jak ten quest dodělat?
Ahoj, kdy budeš na serveru?
cron