Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Problem s warpom + s questom Hledani pokladu

#1
Dobrý deň, mám problém s questom Hledani pokladu píše mi to že mám nájsť schované tlačítka na ostrove keď jedno nájdem alebo aj dve tak mi to napíše: [Aktivator]Lze pouzit pouze pri questu Hledani pokladu, pričom mám ten quest pustení.
(Tento problém sa mi stala už dávnejšie ale tedy som to neriešil lebo som nemal čas).

Čo sa týka problémom s warpom tak dokončil som quest u kapitána a napísalo mi to že som dostal oprávnenie na /warp piratskyostrov keď som sa chcel teleportovať naňho tak mi napísalo že nemám na tento warp oprávnenie.

Re: Problem s warpom + s questom Hledani pokladu

#2
Fanlugim píše:
10 lis 2020 10:31
Dobrý deň, mám problém s questom Hledani pokladu píše mi to že mám nájsť schované tlačítka na ostrove keď jedno nájdem alebo aj dve tak mi to napíše: [Aktivator]Lze pouzit pouze pri questu Hledani pokladu, pričom mám ten quest pustení.
(Tento problém sa mi stala už dávnejšie ale tedy som to neriešil lebo som nemal čas).

Ano, píše to. Nicméně jedno z těch tlačítek to psát nebude :)

Čo sa týka problémom s warpom tak dokončil som quest u kapitána a napísalo mi to že som dostal oprávnenie na /warp piratskyostrov keď som sa chcel teleportovať naňho tak mi napísalo že nemám na tento warp oprávnenie.
Quest by neměl být přístupný, tudíž by neměl jít dokončit.
cron