Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Připojení k serveru

#1
Dobrý dne, snažím se připojit na server a server mě nepustí s hláškou "Stávající připojení bylo ukončeno vzdáleným hostitelem." Při přepnutí na data se dokážu připojit, ale samozřejmě dat nemám neomezeně, a tak se ptám zda s tím jde něco udělat. Děkuji

Re: Připojení k serveru

#3
Ondra2009 píše:
27 led 2021 11:24
Ahoj,Pomáhá když se připojíš přes direct connect pokud nepomůže ani to tak nevim
Ahoj, hele vůbec právě, když jsem projížděl fórum tak jsem viděl že někdo, správce asi, ověří tvoji adresu a povolí ji. Oni mi nějak dělali něco s internetem a předělali úplně IP adresy. Tak si myslím že to bude tím no :(

Re: Připojení k serveru

#4
Ahoj, pokud ti ostatní servery normálně běží a jen Epes ne, budeš muset kontaktovat svého poskytovatele internetu, že ti nefunguje konkrétní IP Adresa a požádat ho tuším o adresní blok (on by kdyžtak měl vědět sám, co potřebuješ). Ten ti on pošle a s tím pak budeš muset kontaktovat Epese, aby tě přidal a server by ti měl poté fungovat.

Re: Připojení k serveru

#5
ArkenThas píše:
28 led 2021 12:36
Ahoj, pokud ti ostatní servery normálně běží a jen Epes ne, budeš muset kontaktovat svého poskytovatele internetu, že ti nefunguje konkrétní IP Adresa a požádat ho tuším o adresní blok (on by kdyžtak měl vědět sám, co potřebuješ). Ten ti on pošle a s tím pak budeš muset kontaktovat Epese, aby tě přidal a server by ti měl poté fungovat.
Ono by stacilo keby mu da epes ciselnu adresu serveru :D ja som ju uz stratil

Re: Připojení k serveru

#6
borko369 píše:
ArkenThas píše:
28 led 2021 12:36
Ahoj, pokud ti ostatní servery normálně běží a jen Epes ne, budeš muset kontaktovat svého poskytovatele internetu, že ti nefunguje konkrétní IP Adresa a požádat ho tuším o adresní blok (on by kdyžtak měl vědět sám, co potřebuješ). Ten ti on pošle a s tím pak budeš muset kontaktovat Epese, aby tě přidal a server by ti měl poté fungovat.
Ono by stacilo keby mu da epes ciselnu adresu serveru :D ja som ju uz stratil
Přes číselnou jsem se taky zkoušel napojit, ale minimálně mně to nefungovalo.
cron