Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bez quest itemu.

#1
Dobrý deň. Potrebujem pomoc nedostal som potrebnú vec pre quest pomoc knezce. Nemôžem splniť ten quest a bez neho sa nedajú splniť ďalšie. 😭

Re: Bez quest itemu.

#2
firetom píše:
06 úno 2021 15:47
Dobrý deň. Potrebujem pomoc nedostal som potrebnú vec pre quest pomoc knezce. Nemôžem splniť ten quest a bez neho sa nedajú splniť ďalšie. 😭
Neplaaaaaač, to bude dobré. :( :(

Re: Bez quest itemu.

#3
Prosím napiš nám sem o jaký předmět se jednalo, jestli ho nemáš v /inv uloziste nebo jinde založen a případně screen tvého postupu v /quest.

Re: Bez quest itemu.

#4
Dobrý deň. Jednalo sa o quest item Kralovniňo písmo z questu Pomoz Knezce a v /Inv uloziste ho nemám nedostal som tie potrebné súradnice na tom, ale ten labyrint som s pomocou našiel, a dúfal som že to už nebude potrebné. Bez toho písma nedokončím ten quest. Prosím pomôžte mi.

Re: Bez quest itemu.

#6
V Queste Lesy II keď som zabil toho vampíra vo vampírom sídle ma to poslalo hľadať labyrint s 3 časťou srdca (mal som dostať súradnice). Tie súradnice som nedostal ale s pomocou som našiel ten labyrint, ale to písmo nemám pri sebe a bez neho neviem spraviť quest.

Re: Bez quest itemu.

#9
Aby som bol presnejší mal som ho dostať vo vampírom sídle (kamarát ktorý to so mnou robil povedal že som ho mal dostať v tom poklope vo vampírom sídle) a potom keď som zabil toho vamípra tam tak mi to dalo quest že mám hľadať súradnice na Královninom písme. Opakujem že to som našiel ale nemám ho na dokončenie questu.
cron