Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Cast Tomaxisova srdce

#5
A proč jsi to restartoval teda? Pokus se teď neopouštět žádný questy a řekni mi, jaký máš teda teď aktivní questy a co máš přesně dělat. Protože ty chceš vyřešit nějakej problém, a chytře vytvoříš další, nehledě na to, že tvoje zprávy bohužel postrádají pro mě podstatné informace

Re: Cast Tomaxisova srdce

#6
Tak sa teda ospravedlňujem. Reštartoval som to preto, lebo som čakal asi deň, viem ale, že toho máte veľa, som netrpezlivý. Teraz mám iba jeden aktívny quest: Krysi pisen.
Keď sa pokúsim znova začať quest Lesy II. , vstup do temného lesa vyžaduje prsteň od cvokáča, ktorý ale nemám ako získať, keďže lesy I. som už splnil. Ďakujem
cron