Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Jakým způsobem nahlásit problém?

#1
1) Mé jméno ve hře
2) Kdy k problému došlo

Problém s questem
3) Jméno questu - Quest Orčí zlato
4) Co mám v /quest - Přines mi 7 kousků orčího zlata
5a) Co mi nejde a kde to je - Nejdou mi otevřít dveře do domu s čarodějnicemi, nejde mi otevřít tajný poklop,...
5b) Co jsem ztratil/nemám a k čemu to potřebuju - Ztratil jsem Královnino písmo, které nyní musím odevzdat, resetoval jsem quest, ale už nedostanu Cvokáčův prsten
  • Quest neopouštím ve snaze problém vyřešit!

Ztracený/Omylem zakoupený předmět
3) Jméno předmětu
4a) Cena předmětu + log ze zakoupení (%appdata% -> .minecraft -> logs) + kde je předmět nyní (ideálně nechat v inventáři nebo v označené truhle na residenci)
4b) Kdy a kde jsem měl předmět naposledy + jak došlo k jeho ztrátě

Přiliš mnoho účtů na jedné IP/Zapomenuté heslo
Obsazený nick/Chci vyresetovat postavu
  • Zapomeň na bod 1) a 2) a vlákno vůbec nezakládej!
  • V případě obsazeného nicku budeš muset stáhnout warez MC a hrát za jiný nick, protože účet není možné zcela vyresetovat

Nemůžu se připojit, protože mám zahraniční IP
  • Zapomeň na bod 1) a 2) a vlákno vůbec nezakládej!
  • Napiš nám email. V případě dlouhého čekání můžeš založit topic
Napiš na email epesmc@email.cz
Předmět: Problém s připojením - nick - zahraniční IP
Do zprávy:
Mám problém s připojením, vyskakuje mi chyba, že mám zahraniční IP, mohli byste mi prosím dát výjimku?
Zde přikládám svou IP 255.255.255.25 (najdeš třeba na mojeip.cz)
cron