Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Zmizení HP bot

#1
Dobrý den dne 7.3 15:55 + - 3minuty mě zmizely boty (Zbroj mrtvych boty)
Nějaký popis situace, farmil jsem v katakombách u arcimágů když přišel sibabyrage vyžrat várku po tom co jsem na ně umřel (to mu neberu nějak za zlý)
když jsem ho viděl sundal jsem si armor, protože nemám na to ho PVP porazit, po respawnu mi chyběli botky zkusil jsem relog /uloziste a /inv on byl taktéž zapnutý tak jestli se na to někdo z AT podívá nebo co bych ještě mohl zkusit děkuji.

Re: Zmizení HP bot

#2
Zkus najít něco v logu, nejlépe je sem pošli, jestli tam náhodou nemáš nějakou zmínku toho, co se stalo + z toho dostaneš přesný čas.

Re: Zmizení HP bot

#3
Sibabyrage mi pomohl ono sice /uloziste psalo že tam nic není, ale nevěděl jsem že je /inv uloziste a tam už byly prosím o lock a díky.
cron