Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Problém s questem

#1
1) Tvuj nick Zrody420
2)K problém došlo nejspíš dnes ráno, když jsem se přihlásil.
3)Brána mrtvých
4) Vstup do studny v opustene casti Horskeho Prusmyku a zastav Alorana
5) Včera jsem dělal úkol na zabití nekromanta ve studni, nešlo mi to tak jsem se vykašlal na to a šel dělat nějaké jiné věci. Dneska jsem přišel na server a v úkolu jsem měl napsané opět zabít 20 duchů. Udělal jsem část linie znova do části, kde mám zabít nekromanta, ale včera jsem s ním mohl mluvit, dnes již ne a zabil jsem ho. Úkol se mi nijak nedodělal. Nejsem si vědom toho, že jsem úkol restartoval, protože dnes, když jsem se přihlásil tak jsem se podíval do /quest a měl jsem v úkolu měl promluv s Otyrusem. Nejsem si vědom toho, že bych úkol vzal dnes znova, měl jsem ten úkol jaksi restenutý již po dnešním přihlášení.
cron