Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Quest Lesy II

#1
1) sipolek
2) Dělal jsem quest Lesy II a byl jsem ve fázi, kdy mi to psalo že jsem měl najít na střeše druhou část srdce Tomaxise. To jsem udělal, klikl jsem na truhlu a dostal jsem jak srdce tak knihu se souřadnicemi pro pokračování questu, ale quest se mi neaktualizoval. Zkusil jsem dojít na ty souřadnice, kde by měl quest pokračovat, ale nic se nestalo, protože se mi quest prostě neaktualizoval. (Bylo mi řečeno že s tím mám jít na forum.)

Re: Quest Lesy II

#3
Teď tam mám hledej část zlatého srdce na střeše vampířího sídla. Skrýš bude jistě nenápadná.
Ale to už jsem dávno udělal, byl jsem tam a vybral tu chestku.

Re: Quest Lesy II

#5
Právě jsem to udělal, šlo to, opět tam byly ty 2 itemy ale nic se nestalo. Chestka jde prý otevřít každých 24h

Re: Quest Lesy II

#6
update: zkusil jsem vystoupit přímo z místnosti chestkou a opět jít zpátky a spravilo se to, děkuju
cron