Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Problém s questom.

#1
Mám problém s questom ''Raubírska hrozba'' na účte s nickom XaX0. Nemôžem sa dostať do dungeonu Stary dul kedže mám lvl 17. Bol by som rád ak by sa dal vyriešiť tento problém aj s dalšími questami s ktorými sa v budúcnosti stretnem ktoré sa týkajú dungeonu Stary dul.

Re: Problém s questom.

#2
Problém s questem
3) Jméno questu - Quest Orčí zlato
4) Co mám v /quest - Přines mi 7 kousků orčího zlata
5a) Co mi nejde a kde to je - Nejdou mi otevřít dveře do domu s čarodějnicemi, nejde mi otevřít tajný poklop,...
5b) Co jsem ztratil/nemám a k čemu to potřebuju - Ztratil jsem Královnino písmo, které nyní musím odevzdat, resetoval jsem quest, ale už nedostanu Cvokáčův prsten
  • Quest neopouštím ve snaze problém vyřešit!

Re: Problém s questom.

#3
Quest : Raubirska hrozba
co mám v /quest : Ve starem dole v Aragonu poraz alespon 20 raubiru
co mi nejde a kde to je : Nemám povolenie na vstup do dolov kvôli vysokému levelu (lvl 17)

Nick : XaX0

Re: Problém s questom.

#4
XaX0 píše:
26 dub 2021 10:12
Quest : Raubirska hrozba
co mám v /quest : Ve starem dole v Aragonu poraz alespon 20 raubiru
co mi nejde a kde to je : Nemám povolenie na vstup do dolov kvôli vysokému levelu (lvl 17)

Nick : XaX0
úplně nevím jestli tento problém bude AT řešit protože nejde o žádný quest který by ti něco odemknul a za jeho splnění dostaneš jen menší odměnu

Re: Problém s questom.

#5
josef04 píše:
26 dub 2021 13:49
XaX0 píše:
26 dub 2021 10:12
Quest : Raubirska hrozba
co mám v /quest : Ve starem dole v Aragonu poraz alespon 20 raubiru
co mi nejde a kde to je : Nemám povolenie na vstup do dolov kvôli vysokému levelu (lvl 17)

Nick : XaX0
úplně nevím jestli tento problém bude AT řešit protože nejde o žádný quest který by ti něco odemknul a za jeho splnění dostaneš jen menší odměnu
Když nesplníš tenhle quest, tak ti to neumožní se dostat k "hlavnímu příběhu" , takže ten quest potřebuješ nebo budeš potřebovat v rámci budoucích rozšíření hlavního příběhu...

Re: Problém s questom.

#6
Ahoj, quest není nijak zásadní, a odměna v podobě 200xp do levelu tě jistě taky nijak neohromí. Quest není potřebný pro pokračování a plnění dalších questů, proto jej nijak nahrazovat nebudeme. Prostě zůstane nesplněný, díky za pochopení :)