Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Chybějící helma u mě v inventáři

#1
No nic vezmu to ve zkratce. Takže asi rok zpátky jsem přestal hrát epes kvůli IRL. V tu dobu jsem odešel z resky dsa a vzal si svoje itemy, tedy PTV helmu, nefritku, spasitelku a art 2 chest. Všechny tyto itemy jsem měl bych řekl cca 3 měsíce možná i déle v invu a odmlčel sem se na nějakou dobu. Už jsou to asi 4 dny, co jsem se připojil cca po půl roce a v mém inventáři chyběla helma a hledal sem jí po celé resce. Proto bych se chtěl zeptat, co se s ní stalo popřípadě, zda -li je šance, aby byla navrácena.

Re: Chybějící helma u mě v inventáři

#2
CiTrOnIxCz píše:
16 kvě 2021 14:51
No nic vezmu to ve zkratce. Takže asi rok zpátky jsem přestal hrát epes kvůli IRL. V tu dobu jsem odešel z resky dsa a vzal si svoje itemy, tedy PTV helmu, nefritku, spasitelku a art 2 chest. Všechny tyto itemy jsem měl bych řekl cca 3 měsíce možná i déle v invu a odmlčel sem se na nějakou dobu. Už jsou to asi 4 dny, co jsem se připojil cca po půl roce a v mém inventáři chyběla helma a hledal sem jí po celé resce. Proto bych se chtěl zeptat, co se s ní stalo popřípadě, zda -li je šance, aby byla navrácena.
Ahoj, pokud myslíš helmu "černá lebka s pláštěm", tak ta byla díky dohodě navrácena do rukou hráče Thoudead, který byl díky tomu důkazů co poskytl původním vlastníkem.

Re: Chybějící helma u mě v inventáři

#3
EmberIsolte píše:
16 kvě 2021 17:41
CiTrOnIxCz píše:
16 kvě 2021 14:51
No nic vezmu to ve zkratce. Takže asi rok zpátky jsem přestal hrát epes kvůli IRL. V tu dobu jsem odešel z resky dsa a vzal si svoje itemy, tedy PTV helmu, nefritku, spasitelku a art 2 chest. Všechny tyto itemy jsem měl bych řekl cca 3 měsíce možná i déle v invu a odmlčel sem se na nějakou dobu. Už jsou to asi 4 dny, co jsem se připojil cca po půl roce a v mém inventáři chyběla helma a hledal sem jí po celé resce. Proto bych se chtěl zeptat, co se s ní stalo popřípadě, zda -li je šance, aby byla navrácena.
Ahoj, pokud myslíš helmu "černá lebka s pláštěm", tak ta byla díky dohodě navrácena do rukou hráče Thoudead, který byl díky tomu důkazů co poskytl původním vlastníkem.
No nemyslím přesně tuto helmu. Ještě to doplním, takže když jsem odešel vzal sem si jinou PT V helmu, která byla na resce jelikož nějaký člen půjčil mojí a nechtěl sem odejít z res a pak se o ní rok hádat a nakonec být okraden. Po nějaké době jsem byl upozorněn že se jedná o helmu Thoudeada a všem členům res i samotnému Thoudeadovi, který byl v tu dobu členem res ještě tuším jsem napsal ať si vzme tu co půjčili a pokud by měl problém se skinem uděláme výměnu jelikož ty helmy byli úplně stejné. Po tom co se Thoudead už neozval sem to bral za vyřešené, ale teď sem zjistil že mi helma nejspíše zmizela.

Re: Chybějící helma u mě v inventáři

#7
A mohu se zeptat proč? V tu dobu bylo více lidí na jedné res na vlastní riziko to že byla jeho jak říkáš budiž až na to že zem a tuším voda nebo vzduch na ní byl také můj jelikož se skládala jako res PT V helma.

Re: Chybějící helma u mě v inventáři

#8
No nic napíšu to na doporučení rozsáhleji. Takže v půlce června 2020 sem se rozhodl odejít z resky DSA. Kvůli nějakým neshodám jsem odešel celkem narychlo jelikož sem si chtěl dát od epesu pauzu. V ten moment při braní svých věcí, kterých jsem si vzal vážně málo a nic sem nikomu tedy neukradl a vzal si pouze svoje, aby bylo jasno sem si uvědomil že člen resky půjčil mojí Prot. V helmu (Černý plášť s helmou) hráči Jirka (celý nick si nepamatuji). Jelikož sem už nechtěl čekat pobral jsem si svoje itemy tedy nefritka, spasitelka 2, arthur chest 2 a v neposlední řadě Prot. V helmu (Prilba vudce vrahu), která byla jednoho z bývalých členů resky a ten si v době mého odchodu dával pauzu od epesu. Tato helma byla složena členy resky tedy i mnou a přispěl sem na ní drahokamem země a tuším vody. Helma v tu dobu byla určena pro hráče Thoudead. Jelikož on pak přestal hrát z nějakého důvodu se moje helma půjčila do frakce a mně byla dána jeho helma k používání. Z tohoto důvodu jsem si při odchodu vzal tuto helmu. Ještě v ten den jsem dal všem z resky vědět že bych rád svojí helmu, protože jsem nevěděl kdo jí půjčil Jirkovi. Jelikož mi na tuto prosbu nikdo nezareagoval napsal sem jim nakonec ať Thoudeadovi dají mojí helmu a kdyby mu vadil skin není problém jí vyměnit. Pak jsem asi na rok přestal hrát a všechny itemy jsem si nechal u sebe. V říjnu se mi ozval Thoudead tedy po 4 měsících že by chtěl PŮJČIT spasitelku a PT V helmu nechtěl ji vrátit, ale půjčit takže bych řekl že věděl o tom jak sem psal ať mu dají moji a že je je pak prohodíme. Jak jde vidět očividně to pochopil že mu jí nechci půjčit a tak se mi ozval až po několika dnech s tím že mojí helmu reska prodala a tedy že mu jí nevrátili. V ten moment chtěl opět půjčit tu kterou jsem měl u sebe ale znovu jsem odmítl. Potom se mi už neozval a bral sem to za vyřešené a dnes vím proč protože šel za AT a za mými zády předal nějaké důkazy AT, který si nejspíš myslel že jsem mu jí ukradl. Jeho helmu jsem si zatím vzal jelikož více lidí na jedné resce bylo na vlastní riziko a já nechtěl být ten okradený. Dnes vidím že by to tak dopadlo a nejspíše i kdybych si vzal svojí helmu Thoudeadova by byla nejspíš prodána protože on sám chtěl na epesu začít hrát až po nějakých 4 měsících co jsem jeho helmu měl u sebe a myslím si to že jí prodali by nikdo moc neřešil a hodně lidí by to bralo za jeho vinu. Proto bych se chtěl zeptat zda-li je nějaká možnost navrácení mně do rukou popřípadě bych aspoň rád věděl že tu žádná šance, předem děkuji za odpověď.

Re: Chybějící helma u mě v inventáři

#10
Je už to celkem dávno, takže je možný že nějaké věci nebudou sedět ale co si vybavuji tak když k nám na resku přišel thoudead tak jsme mu celá reska udělali Prot 5 helmu, pak přestal hrát a my jsme měli tu helmu navíc tak jsme ji půjčili do frakce. Když přestal hrát citro, vzal si helmu od thoudead protože tu jeho měl půjčenou Jirka. Jelikož thoudead nehrál a nepočítali jsme jako reska že bude hrát, tak jsme tu helmu od Jirky vzali a prodali a momentálně by měla být u bia na resce pokud ji neprodal dál.
cron