Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

vip

#1
7.6 jsem se s hráčem Lovrc domluvil že si od něj koupím vip na 30 dní cena byla 2 demonaky a 50k řekl mi ať to dam hráči Houmi jelikož spolu bydlí na resce a koupil to
na vip jsem čekal a po 3 dnech jsem si začal říkat jestli to doopravdy koupil protože ostatní hráči vip normálně dostávali a já furt nic tak jsem se ho zeptal, na což mi odpověděl screenem nevim jak se sem vkládají screeny ale mohu poslat na dc : Rob_tvuj Hrob #0173

takže očekávám že chyba je asi někde jinde a rád bych věděl kde.

Robbob

Re: vip

#2
Pokud se nepletu tak jsou tyto obchodíky tolerovány, avšak za ně AŤ nenese odpovědnost a neřeší je

Re: vip

#3
SnekCZ píše:
12 čer 2021 13:39
Pokud se nepletu tak jsou tyto obchodíky tolerovány, avšak za ně AŤ nenese odpovědnost a neřeší je
Wtf takže kdyby lovrc zaplatil 70 Kč tak prostě vipko nedostane?

Re: vip

#4
Ahoj, objednávku z tohoto data jsem dohledal a opravdu nedošlo k přidání VIP. Za prodlevu se omlouváme. Díky, že jsi napsal. Jako bonus dostáváš 7 dnů VIP zdarma navíc!
cron