Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Alpha testování mazlíčků

#11
Při portování do jiných světů se vždy despawne, výjimka /spawn kde z každého světa z kterého jdeš na /spawn mazlíček zůstane
Při portování v jednom světě (spawn) se despawne jak kdy, někdy ano někdy ne (despawnul se z portu spawn -} ostrov Amarante, nedespawnul se z portu spawn -> divoká jeskyně)

Re: Alpha testování mazlíčků

#12
Epes píše:
matho05 píše:
13 črc 2021 20:49
Někdy když jdu na /home tak se mazlíček despawne, a to i z normálního světa i residenčního světa.
Napíše to něco ? Nebo jen zmizí ? Jde ho opět hned vyvolat ?
Ne, proste zmizí a pro jeho opětovné vyvolaní je potřeba dat /mazlicek odvolej a potom normálně /mazlik

Re: Alpha testování mazlíčků

#13
Zo spawnu na moju resku mi mazlik zmizol a dalsi mi nejde spawnut lebo ,,nemuzes povolat vice mazlicku,, , na moj home v miningu sa portol iba na sekundu a zmizol to iste aj ked som dal /warp. Z miningu na /res tak isto zmizol
Da sa na nom sediet ked spm mu dal sedlo

Re: Alpha testování mazlíčků

#18
BE5T_Spuny píše:
13 črc 2021 20:27
V residenčním světě nejspíš nefunguje, když jsem se tam portl, neportl se za mnou a ani se nespawne.
Je možné, pokud je v residenci nastaven flag na zakázaný spawn zvířat, tak se tam mazlíček neobjeví. Vyzkoušej prosím si pohrát s flagy... pokud to bude pouze v tom, nejspíš to bude něco, s čím nebudeme moci nijak hnout a jisté residence budou tak schopné mazlíčka "blokovat".
cron