Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: Alpha testování mazlíčků

#58
Struage_ píše:
20 črc 2021 14:17
bolo by dobre keby ste mi napisali na discord alebo tu co by ste si predstavovali za mobku ako mazlicka
dc - Struage#8395
Super!
Když na tom mákne víc lidí, třeba už brzo bude mít každej po svém boku vysněného mazlíčka.

Psát můžete i mně. Ideální jsou originální a jednoduší zvířata. Příliš složitý modely pak zabírají dost místa v RP.

(Rád bych zkusil vytvořit třeba Varana komodského nebo medvídka koalu :))
🦐 miner#0609

Re: Alpha testování mazlíčků

#59
CzechMinerCZ píše:
20 črc 2021 14:40
Struage_ píše:
20 črc 2021 14:17
bolo by dobre keby ste mi napisali na discord alebo tu co by ste si predstavovali za mobku ako mazlicka
dc - Struage#8395
Super!
Když na tom mákne víc lidí, třeba už brzo bude mít každej po svém boku vysněného mazlíčka.

Psát můžete i mně. Ideální jsou originální a jednoduší zvířata. Příliš složitý modely pak zabírají dost místa v RP.

(Rád bych zkusil vytvořit třeba Varana komodského nebo medvídka koalu :))
🦐 miner#0609
no hadam by som nerobil 50 modelov podla poziadania, vybral by som si to co by sa mi najviac dobre robilo

Re: Alpha testování mazlíčků

#60
Struage_ píše:
20 črc 2021 14:52
CzechMinerCZ píše:
20 črc 2021 14:40
Struage_ píše:
20 črc 2021 14:17
bolo by dobre keby ste mi napisali na discord alebo tu co by ste si predstavovali za mobku ako mazlicka
dc - Struage#8395
Super!
Když na tom mákne víc lidí, třeba už brzo bude mít každej po svém boku vysněného mazlíčka.

Psát můžete i mně. Ideální jsou originální a jednoduší zvířata. Příliš složitý modely pak zabírají dost místa v RP.

(Rád bych zkusil vytvořit třeba Varana komodského nebo medvídka koalu :))
🦐 miner#0609
no hadam by som nerobil 50 modelov podla poziadania, vybral by som si to co by sa mi najviac dobre robilo
Je to tak. Pokud mi někdo navrhne žížalu, ptáčka nebo jednorožce, vyberu to nejlepší (žížala samozřejmě) a pokusím se to vytvořit :)