Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Lag [rupnutie]

#1
Zdravím,

14.9. sa stala taká nehoda, pri fragu som mal problem s pripojenim aj som neustale klikal na rk ktore mi nechcela opravit helma a kvoli lagu rupla (nemala na sebe vzduch). [asi môj lag ]
Na screene je vidiet, že hned ako som sa odlagol som si všetko opravil no ale bolo neskoro.Helma nie je ani moja, mal som ju dočasne požičanu od Fufena - Vanoční čepička 2 zeme a 3 ohne.

Snad sa to pôjde dat vyriešit.
Ďakujem za pochopenie Thanos
http://leteckaposta.cz/753138272
pripadne fotku pošlem do pm na dc

Re: Lag [rupnutie]

#2
Thanos91 píše: asi môj lag
?? :D

Tvůj lag, nevidím důvod ti to vracet? Tohle se může stát každému a je to čistě tvůj problém, že máš nestabilní internet, i já jsem ho několikrát měl a i přes to mi šlo RK použít... Pokud vidíš, že máš lagy, měl si to spíše odpojit a ne riskovat. Taktéž nevidím důvod, proč si to nenapsal na forko dříve? Když se to už stalo před týdnem.

V neposlední řadě tu nevidím žádné důkazy na to, že se ti to opravdu laglo... :roll:
Naposledy upravil(a) Pavlitko dne 23 zář 2021 20:59, celkem upraveno 1 x.

Re: Lag [rupnutie]

#3
Pavlitko píše:
23 zář 2021 20:43
Thanos91 píše: asi môj lag
?? :D

Tvůj lag, nevidím důvod ti to vracet? Tohle se může stát každému a je to čistě tvůj problém, že máš nestabilní internet, i já jsem ho několikrát měl a i přes to mi šlo RK použít... Pokud vidíš, že máš lagy, měl si to spíše odpojit a ne riskovat. Taktéž nevidím důvod, proč si to nenapsal na forko dříve? Když se to už stalo před týdnem.

Re: Lag [rupnutie]

#4
Pavlitko píše: Tvůj lag, nevidím důvod ti to vracet? Tohle se může stát každému a je to čistě tvůj problém, že máš nestabilní internet, i já jsem ho několikrát měl a i přes to mi šlo RK použít... Pokud vidíš, že máš lagy, měl si to spíše odpojit a ne riskovat. Taktéž nevidím důvod, proč si to nenapsal na forko dříve? Když se to už stalo před týdnem.
Ty ked to netrollis tak mas IQ plankton

Re: Lag [rupnutie]

#6
TheDarkLord173 píše:
24 zář 2021 19:04
Fandovi se itemy po rupnutí v jeho lagu taky nevrátily, nevidím důvod je teď najednou začít vracet...
Už se to začalo, takže bych se nedivil... viz Fufen :lol:

Re: Lag [rupnutie]

#7
Pavlitko píše:
23 zář 2021 20:43
Thanos91 píše: asi môj lag
?? :D

Tvůj lag, nevidím důvod ti to vracet? Tohle se může stát každému a je to čistě tvůj problém, že máš nestabilní internet, i já jsem ho několikrát měl a i přes to mi šlo RK použít... Pokud vidíš, že máš lagy, měl si to spíše odpojit a ne riskovat. Taktéž nevidím důvod, proč si to nenapsal na forko dříve? Když se to už stalo před týdnem.

V neposlední řadě tu nevidím žádné důkazy na to, že se ti to opravdu laglo... :roll:
To "asi" tam je z důvodu, že nebyl sám, co měl v té chvilce lag. Ptal se po discordu a odpovědi byly smíšené (lidé v tu chvíli na dc budou moct dosvědčit), někomu se to lagovalo někomu prý ne, proto nepíše nic s jistotou, takže je možné, že to nebyla ani vina na jeho straně...

Na forko to nenapsal dříve, jelikož jsme se chtěli zdržet těchto nepodstatných dohadování, které nevedou k ničemu než zbytečnému sporu, jenže jsme byli sem posláni 2 členy vyššího AT a tak jsme tak učinili, jelikož se řešily i problémy ohledně rollbacku a nechtělo se na to jen tak zapomenout.

Z dřívějších kauz třeba hráče __Dawe__ se dalo dohledat, že ten člověk měl zvýšený ping čili lagy, díky tomu se to taktéž vyřešilo v jeho prospěch a to i přes to, že zvýšený ping byl jeho blbostí zapříčiněn. Také se řešilo pár podobných situacích v okruhu AT, jelikož ne vše se objevuje na forku a velká většina se vrátila a nebylo to jen v mém případě..

Na forko se to postnulo z toho důvodu, aby se zjistilo, či byly nějaké okolní problémy, které mohly tuto situaci zapříčinit. Není to topic určený pro hlasování, zdali by se měly věci v takovýchto případech vracet či nikoliv.

Snad chápete kam tím mířím...

Re: Lag [rupnutie]

#8
Pavlitko píše:
Thanos91 píše: asi môj lag
?? :D

Tvůj lag, nevidím důvod ti to vracet?
Tohle mi přijde jako hodně stupidní argument, kecat sračky je dost lehký, ale pokud chce hrát a občas se mu posere internet, rozhodně to není jeho vina, stejně tak to není vina serveru (nevim teda co přesně lag způsobilo), a proto ani server nemá povinnost to vracet, protože to je čistě na rozhodnutí AT a přesně od toho je tenhle příspěvek. Proto mi přijde více než stupidní automaticky říct "tvůj lag, tvůj problém". Kdyby si, Pavle, každej hrál na svým písečku a nesnažil se pochopit druhý a pomoct jim, tak do dneška žereš bobule v jeskyni a přikrejváš se jehličím.

Ten item má dost velkou hodnotu a jsem si jistej, že si na něj dával velkej pozor, obzvlášť když byl půjčenej. Nemyslím si, že nějak šetřil RKčka nebo cokoliv takovýho. Občas se ti to prostě sekne v nevhodnou chvíli a něco se posere. V případě, že se alespoň nějak dá dosvědčit či prokázat, že se mu to opravdu seklo, nevidím důvod, proč by mu item neměl být navrácen. Osobně bych byl solidární a vrátil mu ho a rozhodně bych bezmyšlenkovitě nepřišel napsat tohle a vysmát se mu. V tvém vyjádření vidím první tupou myšlenku, která ti přišla na mozek a vůbec ses nezamyslel nad kontextem a nevložil do odpovědi kapku empatie, která je určitě na místě.

Osobně prostě nevidím důvod, proč by se celkově neměl někomu vracet item, když se mu to sekne. Lidi by si na to neměli zvykat, ale přeci jenom na tom člověk tráví hodně času a nikdo nijak neovlivní, kdy se mu to zrovna sekne.

Re: Lag [rupnutie]

#9
Jack_Ounes píše:
24 zář 2021 22:26
Pavlitko píše:
Thanos91 píše: asi môj lag
?? :D

Tvůj lag, nevidím důvod ti to vracet?
Tohle mi přijde jako hodně stupidní argument, kecat sračky je dost lehký, ale pokud chce hrát a občas se mu posere internet, rozhodně to není jeho vina, stejně tak to není vina serveru (nevim teda co přesně lag způsobilo), a proto ani server nemá povinnost to vracet, protože to je čistě na rozhodnutí AT a přesně od toho je tenhle příspěvek. Proto mi přijde více než stupidní automaticky říct "tvůj lag, tvůj problém". Kdyby si, Pavle, každej hrál na svým písečku a nesnažil se pochopit druhý a pomoct jim, tak do dneška žereš bobule v jeskyni a přikrejváš se jehličím.

Ten item má dost velkou hodnotu a jsem si jistej, že si na něj dával velkej pozor, obzvlášť když byl půjčenej. Nemyslím si, že nějak šetřil RKčka nebo cokoliv takovýho. Občas se ti to prostě sekne v nevhodnou chvíli a něco se posere. V případě, že se alespoň nějak dá dosvědčit či prokázat, že se mu to opravdu seklo, nevidím důvod, proč by mu item neměl být navrácen. Osobně bych byl solidární a vrátil mu ho a rozhodně bych bezmyšlenkovitě nepřišel napsat tohle a vysmát se mu. V tvém vyjádření vidím první tupou myšlenku, která ti přišla na mozek a vůbec ses nezamyslel nad kontextem a nevložil do odpovědi kapku empatie, která je určitě na místě.

Osobně prostě nevidím důvod, proč by se celkově neměl někomu vracet item, když se mu to sekne. Lidi by si na to neměli zvykat, ale přeci jenom na tom člověk tráví hodně času a nikdo nijak neovlivní, kdy se mu to zrovna sekne.
Dobře, sorry, za mojí první "reakci", byla trošku přehnaná.

Každopádně již několikrát jsem přemýšlel nad tím, co bych dělal, kdyby se to stalo mně. Už jsem i říkal, jestli není zbytečné dávat vzduch na přilbu, ale VŽDY mi to bylo vyvráceno argumentem "Pokud ti to rupne v tvém lagu, tak ti to nikdo vracet nebude" (ptal jsem se člena AT, aby bylo jasno).

Chápu vaší pointu, taktéž chápu, že se jedná o drahý item, ale neztrácí potom smysl dávat vzduch na přilbu? Však proč? Jednou mi to rupne, zasekám si internet a šup, pujdu s tím na forko, že se mi to sekalo a jakoby se nechumelilo dostanu item zpátky? Existuje mnoho programů, díky kterým si internet můžeš nastavit, jak se ti zachce, taktéž můžeš klidně vypojit kabel a troufnu si říct, že je to skoro nedohledatelné (Neříkám, že tohle je identický případ). Já nevím, jsme na rpg serveru a přijde mi, že tu nějaké rupani zbrojí, ujebavaní itemu v souladu s pravidly prostě patří?

Thanos91 píše:
23 zář 2021 07:21
pri fragu som mal problem s pripojenim
V tomhle případě nevidím prostě důvod to vracet? Sám tu prostě píše, že měl problém s připojením, tím pádem se mu to sekalo i předtím než to rupl, jinak by to očividně nevěděl, KDYBY SE JEDNALO O JEDEN SERVEROVÝ LAG, TAK NIC NEŘEKNU, ale tady je to naprosto jiná situace. Hráč i se svýma lagama riskoval a dále zkoušel při slabším připojení hrát. Já si prostě budu stát za tím, že je to jeho chyba, a nevidím žádný důvod mu to vracet, pořád tu byla možnost to leavnout a nebo si sundat armor, když vidí, že se mu to seká. Koneckonců varování o rupání se píše dost předem, takže ho to muselo varovat i před tím zásadním lagem a to by si armor stihl sundat.
EmberIsolte píše:
24 zář 2021 21:30
Nebyl sám, co měl v té chvilce lag. Ptal se po discordu a odpovědi byly smíšené (lidé v tu chvíli na dc budou moct dosvědčit), někomu se to lagovalo někomu prý ne, proto nepíše nic s jistotou, takže je možné, že to nebyla ani vina na jeho straně...
Thanos91 píše:
23 zář 2021 07:21
14.9. sa stala taká nehoda, pri fragu som mal problem s pripojenim
Vůbec neberu v potaz to, že si tu protiřečíte, protože jeden píše, že měl problémy s připojením a druhý se to snaží shodit na server lag a píše, že nebyl sám, kterému se to v tu chvíli sekalo... :roll: Tak by nestálo za škodu si to ujasnit.

Pokud se tu bude vracet každá rupnutá zbroj, přilba, tak to potom nějaký drahokamy vzduchu případně RKčka ztrácí naprostý smysl, ne?
cron