Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bugnutá Mangosova čepel I v itemframu

#1
C4ystaLL
Byl u toho dirip a přesně vím v jakém itemframu se to stalo (zničil jsem ho ale pamatuji si kde byl) a vím přesné datum a přibližně i čas (25.10. neco mezi 19:30 - 20:10).
Ahoj, dne 25.10. jsem ztratil Mangos Čepel I. Jak se to stalo? Byl jsem na wb u nekra šel jsem si refill pro healky do resky chtěl jsem otevřít bednu ale na té bedně byl prázdný itemframe omylem jsem dal ten meč do toho itemframu ale když jsem ho chtěl vyndat tak už nevypadl. Vím je to celkem doba ale byl jsem dlouho nemocný a pak jsem na to zapomněl.
cron