Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Změna nicku

#1
Ahoj,

změnil jsem si herní nick na Arawennn, avšak po přihlášení se server tváří, jak bych byl nový hráč – bylo by možné mi navrátit mou původní postavu?

Krásný večer :).

Re: Změna nicku

#3
TheDarkLord173 píše:
18 pro 2021 19:47
Bohužel to možné není, buď začni normálně znovu a nebo použij warez launcher se starým nickem…
Bohužel, jak píše TheDarkLord173. Celý tvůj postup se zjednodušeně řečeno váže k nicku. Proto po takové změně se tvůj účet chová jako nový a postup je nepřevoditelný. Netuším ale, co se stane, když nick změníš zpátky. (Je možné, že i tak bude vše od znova ....)

Re: Změna nicku

#4
Ahoj,

přechod na původní nick problém vyřešil, děkuji. Přesto, s vědomím toho, že přijdu o dosavadní RPG postup, bylo by možné převést residenci a můj majetek koncem ledna na moji novou postavu?

Arawennn

Re: Změna nicku

#5
lopo1 píše:
22 pro 2021 11:42
Ahoj,

přechod na původní nick problém vyřešil, děkuji. Přesto, s vědomím toho, že přijdu o dosavadní RPG postup, bylo by možné převést residenci a můj majetek koncem ledna na moji novou postavu?

Arawennn
Skrze /res give si můžeš resku hodit na tvůj druhy acc, to samé platí o itemech, ty si hod někam na tu resku do bedny…
cron