Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Ztracená ničitelka

#1
1) Iamlegend3000
2) 18.12 cca v 22.00
3) Jméno předmětu: Ničitelka noci II
4b) Kdy a kde jsem měl předmět naposledy + jak došlo k jeho ztrátě: Naposledy byl v bedně na resce /res tp ic v bedně z diamantovým mečem 2. políčko z prava v horním rohu. Ztratil se nejspíš po pádu serveru kdy proběhl menší rollback akorát se mi nevrátila do inventáře. Všiml jsem si toho ráno v 8h když jsem připojil ale myslel jsem že ji má u sebe spolubydlící ChristiaanWolf, ten ji ale u sebe nemá tak se obracím tady. Děkuju předem k dohledání itemu.

Re: Ztracená ničitelka

#2
Iamlegend3000 píše:
19 pro 2021 16:48
1) Iamlegend3000
2) 18.12 cca v 22.00
3) Jméno předmětu: Ničitelka noci II
4b) Kdy a kde jsem měl předmět naposledy + jak došlo k jeho ztrátě: Naposledy byl v bedně na resce /res tp ic v bedně z diamantovým mečem 2. políčko z prava v horním rohu. Ztratil se nejspíš po pádu serveru kdy proběhl menší rollback akorát se mi nevrátila do inventáře. Všiml jsem si toho ráno v 8h když jsem připojil ale myslel jsem že ji má u sebe spolubydlící ChristiaanWolf, ten ji ale u sebe nemá tak se obracím tady. Děkuju předem k dohledání itemu.
U zbraně se nám podařilo dohledat ztrátu. Tvá zbraň ti byla navrácena.