Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

zničená premium helma s kryst. přilbou

#1
Seba7895
kolem 11:30 31.10
jsem expil v dungeonu mrtvých a v tu chvíli jsme měl na sobě svojí helmu gentlemana a kryst přilbu a když jsem umřel helma pryč což si říkám ok asi se mi zničila tak budu mít zničený i boty protže boty mají menší durabilitu než helma ale boty vydržely ale helma ne farmil jsem normální mrtvý jelikož jsem sakra slabej
a btw všechno opravuju stejně ve stejnej čas

Re: zničená premium helma s kryst. přilbou

#4
yackdothe píše:
31 pro 2021 13:00
To akože chceš teraz vrátiť helmu alebo co? A pokiaľ sa mi zdá tak obyč. dia zbroj ma väčšiu durabilitu ako krystalicka helma. Rada do budúcnosti daj si na ňu vzduch alebo si kúp vipko.
právě proto se divím proč se mi nezníčili boty který mají menší durabilitu

Re: zničená premium helma s kryst. přilbou

#5
Ahoj,
bohužel si myslím, že item opravdu navrátit nemůžeme. Je třeba si na podobné situace dávat pozor, využívat vyztužovacích materiálů případně doplnit svou krystalickou helmu vzduchem. Netuším co přesně mohlo nastat, ale například instant damage, posion a další effekty ovlivňují rupání zbroje - (vanilla nerupou, naše ano).

S pozdravem
Col
cron