Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

PP shop

#1
nick: Zuko

skratka bolo neskoro večer a som si prezeral čo je nove vo pp shope išiel som zaradom v sekcii [Luxusni Vybaveni] dole v pravo bola sipka po klinuti ma presunulo na dalsiu stranu ale to v dalesj sekcii [dekorativni predmety] tam to už tak nefungovalo :D, po vstupe to tejto sekcii som si hneď všimol tie sipky a čo prve ma napadlo že asi tu toho bude viac tak som kilkol na tu do prava (-299 pp) ale nič tak som klikol na tu do ľava (-299 pp) zase nič som si pomyslel že to asi este nefunguje, ovšem potom som si vsimol v chate zeleny text a už som vdele čo sa stalo, ale uz bolo neskoro a som mal plnvy invertar zo tazenia cize som tu do ľava ani nedostal :(.

naštastie ma napdalo to aj sfotit snad to pomoze:
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png

ak by sa dalo rad by som vratil sipky (sipku) za pp, tu jednu sipku čo som dostal mam v inventaru.

Re: PP shop

#2
Ahoj, no hlavně bych rád věděl, proč to nahlašuješ až po 15 dnech toho, co jsi to koupil? :roll:

Re: PP shop

#3
Plejmen píše:
05 úno 2022 21:08
Ahoj, no hlavně bych rád věděl, proč to nahlašuješ až po 15 dnech toho, co jsi to koupil? :roll:
no potom čo sa to stalo, čo prve ma napadlo je že pristihnem niekoho zo AT a sa ho spytam že ako to mam riesiť, a helperov som sa nepytal lebo som si myslel ze mi extra nepomozu chcel som niekoho zo visej pozicie ale to nepodarilo.

a pisať na forum to som važne nechcel, bral som to ako posledu možnoť cize som sa tomu vyhybal.

nejaky čas presiel už som to aj v podstate vzdal, ale cca par dni dozadu ma napadlo ze EPES ma DC a ze su tam tiež online ludia zo AT , nakoniec som jednemu napisal ze aky mam preblem a ci by to nevedel vyriešiť, ale ani on take veci neriesl a že mam napisať na forum, bol dost optimisticky ze ked napism ze ako sa to stalo tak malo by to byt fajn, ale on tiež nevedel ze ako davno sa to stalo možno by nato tiež mal iny pohlad.

a tak som nakoniec napisal na forum, chcel som už včera ale sa mi nedarilo spraviť acc na forume.

Re: PP shop

#4
Za obě šipky PP navráceny.
Příště to prosím řeš co nejdříve, případě problému kontaktuj online členy na DC.
cron