Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

mince mazlicka

#1
nick: Zuko

dnes som bo v miningu a zo ložiska som získal 4tu mincu pričom som si na 100% istý ze som už ich mal minimálne 5 zda sa mi ze až 6 ale už ne na 100% :)

vime ze prvú som získal už davnejsie zo spawnera daslie 2 to liziskoch to sme na (3) potom už nvm presne ako ale nekedy tesne pred mining reštartom (valentinsky evet) som už mal 5/(6). ale to si važne presne nepametam a screeny nemam, kto by si už screenoval každu ziskanu mincu, ale je aj dosť možne ze ta spominana 6 bola ziskana po mining reštarte ale ako som už som pisal ze si to važne presne nepametam, nedavam nato staly pozor nenapadalo ma ze by mi mohli len tak zmiznut z ničoho nič,
vime ze niekdy nedavno som si pozeral tu tabulku kde su mazlickovia ulzeny, to je asi vše.

bol by som rad keby mi aspoň tie 2 mince boli navratene do celkoveho pctu (6)

ovšem mam screen ale iba zo dnes:
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png

Re: mince mazlicka

#3
TheDarkLord173 píše:
21 úno 2022 11:21
A nezískal si náhodou místo mincí výcviky?
hmm to je zaujimava teoria, som akurta pozeral a mam 1 vycvik, a čo vlasne pise ked ho ziskam ? som si nikda nevšimol ze som ho ziskal :D je to tiež take zelena alebo je to fialove ako konsky vycvik ?

každopadne som si isty ze som už mal 5 keď ne 6 ako som už pisal,

btw. som dnes ziskal ďalsiu mincu :)
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png

a hej od treaz si to vsetko budem fotiť aby som nabuduce mal aj dôkaz

Re: mince mazlicka

#5
Robbob píše:
21 úno 2022 14:38
Projed si log tam najdes jak a kdy si mince získal
super napda nenapadlo ma to nevedel som ze mam k takomu dačomu pristup :D

a som zistil že som nemal pravdu :( mam presne toľko koľko ich mam mat podal logu. sa mi to asi iba muselo snivať.

čiže sa ospravedlňujem za planý poplach a nejaky admin/moderator to tu môže locknut to je vše.
cron