Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: EPESUJ 3

#21
Dobre zmenil som si nick aktualny nick je : RocketFox71 mal som zakúpene VIP navždy na serveru epes II pod menom Michelangelo0507 platil som cez SMS na epes III vypisuje že je 59/60 a nejde sa mi tam pripojiť potreboval by som to vyskúšať nieje možne sa tam nejako pripojiť čítal som že VIP maju rezervované sloty.

Re: EPESUJ 3

#23
Dobre díval som sa na ten formulár ja som to kupoval cez PSC nemám od toho učteku ani nič podbné meno ani tak som nezadaval to čo neviem vyplniť (neviem údaje napr. to meno a pod. nemám ? ) Predom ďakujem za odpoveď a ochotu !:)

Re: EPESUJ 3

#24
Michelangelo0507 píše:
29 pro 2017 14:59
\nDobre díval som sa na ten formulár ja som to kupoval cez PSC nemám od toho učteku ani nič podbné meno ani tak som nezadaval to čo neviem vyplniť (neviem údaje napr. to meno a pod. nemám ? ) Predom ďakujem za odpoveď a ochotu !:)\n
\n\nvypln co vis, pripadne te kontaktuji s overenim informaci jako ostatni pri nesrovnalostech