Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Re: EPESUJ 3

#11
Napíše to že musím mít resourcepack stáhnutý at jdu na vaše stránky ale tam nic není :)
\nJde jen o ten resourcepack chápu že ted tam máte dost lidí ale myslím že to tím není

Re: EPESUJ 3

#13
michal a ted jiste pomuzes i mne :D Proste, pripojim se na server, vse jede. Projdu AC kontrolou, rp mam stahlej.. ale sotva otevru bednu, skocim do portu ci ujdu nejakou vetsi vzdalenost, prestanou se mi nacitat chunky a hra mi spadne ( ne, out of memory to nepise ). mam normal origo mc.. ( bez optifinu )

Re: EPESUJ 3

#18
CzechMinerCZ píše:
29 pro 2017 10:24
\nchrisi, uz jsem vse zkousel dat na minimum a max. co se mi povedlo bylo to, ze jsem otevrel bednu ale sotva jsem usel par blocku nenacitali se chunky jako pri out of memory..\n
\n\nSkus zvysit v configu pridelenu RAMku z 1GB na 2+GB

Re: EPESUJ 3

#20
Michelangelo0507 píše:
29 pro 2017 10:53
\nJa mám problém s pripojením píše mi to že mám buď dlhý alebo krátky nick, neviem si poradiť meno nehodlám meniť, ak by sa to dalo vyriešiť budem len rád
\n:)!\n
\n\n
\nPokud máš tankhle dlouhej nick jako tady na forku, tak to opravdu není možné. Celá řada pluginů to pak nepodporuje a my vám neumíme pak pomoct.
cron