Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

[✔] Pripojenie

#1
Prosím spravte niečo stými slotami zmenil som si meno kvôli tomu nick mám tam aj vip a stále tam 61/60 nemôžem sa tam pripojiť aj keď mám vip. čakám nato celý deň a nie a nie sa tam pripojiť už keď stal tam pripojím tam vypíše connection throlled ani neviem čo to znamená ale dosť ma to štve vraj to mám skúsiť neskôr..... Prosím o vyriešenie. Predom ďakujem.

Re: Pripojenie

#2
To vip na daném účtě určitě máš?
\n
\nDávám ho až ve hře po ověření všech dat

Re: Pripojenie

#3
Mám ale na Epes III som sa ešte nedostal :/ a asi ani tak skoro nedostanem.... takže asi tak VIP navždy som mal na Epes II pod menom Michelangelo0507 kľudne si to overte aj z IP a ten dotaznik ma nechcel pustiť kvôli tomu že se neudal dátum nakupu a neviem ako to zistiť bolo to dávno :(
cron