Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Problémy s Anticheatem

#1
Zdravím
\nOmlouvám se že zakládám nové téma, když už je tady kolem tohohle problému několik dalších, ale nejsem si jistá zda mám úplně stejný problém jako ostatní. ( + Jsem o tomhle psala už v "epes 3" diskuzi, ale nemyslím si že to tam patří, tak to přesouvám sem)
\n- Serverové balíčky modifikací: Povoleno
\n- Žádný jiný Texture/Resource Pack nepoužívám (MC jedu nanovo, Technic Launcher měl update a já ho přeinstalovala)
\n- Připojím se, dám login, hnedka zapnu Anticheat (jenž jsem si dala do Hlavního panelu), vždy mi však vyskočí tohle okno (viz. odkaz dole), poté "přestane fungovat" a server mě vyhodí s hláškou ohledně anticheatu (abych omrkla epesuj.cz etc.)
\nPíšu ohledně toho, poněvadž se bojím zda to nemá něco s nově nainstalovaným antivirem (Norton). Původně FPMC vyhodnotil jako středně nebezpečný a automaticky mi ho odinstaloval, ale pak jsem to povolila. Mám ale podezření jestli ještě něco nechybí odblokovat.
\nhttp://jyxo.info/uploads/41/41c3a9f1b24 ... 923e1c.png
\nJe teda problém na mé straně, a nebo je ještě potřeba "něco odblokovat"? Předem děkuji.
\n
\n(Ps - uvědomuji si kolik se teď vyskytuje problémů kolem serveru a ani nijak nespěchám k připojení :) ráda bych chtěla tenhle problém vyřešit, ale případně pochopím pokud nebude čas)

Re: Problémy s Anticheatem

#4
Tak jsem teda přeinstalovala obě 2015ky a zkoušela jsem znovu zapnout FPMC (server byl ale plný, tak jsem to zkoušela "nanečisto" pouze zapnout) Vyskočila na mě úplně stejná hláška a nakonec to znovu spadlo...

Re: Problémy s Anticheatem

#6
Všechno smazáno, pouze 2015 jsem tam nechala...
\n... a zase nefunguje. Píše mi to pořád stejný text.
\nPlus poznámka - je možné se připojit na server i pomocí Technic Launcheru? Jestli to s tím nemá nějakou souvislost...

Re: Problémy s Anticheatem

#7
jita32 píše:
31 pro 2017 15:30
\nVšechno smazáno, pouze 2015 jsem tam nechala...
\n... a zase nefunguje. Píše mi to pořád stejný text.
\nPlus poznámka - je možné se připojit na server i pomocí Technic Launcheru? Jestli to s tím nemá nějakou souvislost...\n
\n\nProsím zkus jiného clienta, opravdu jsme zaznamenali souvislost s Texturepack problémem a Technic packem

Re: Problémy s Anticheatem

#8
Epes píše:
31 pro 2017 18:15
\n
jita32 píše:
31 pro 2017 15:30
\nVšechno smazáno, pouze 2015 jsem tam nechala...
\n... a zase nefunguje. Píše mi to pořád stejný text.
\nPlus poznámka - je možné se připojit na server i pomocí Technic Launcheru? Jestli to s tím nemá nějakou souvislost...\n
\n\nProsím zkus jiného clienta, opravdu jsme zaznamenali souvislost s Texturepack problémem a Technic packem\n
\n\nTak zkusila jsem přepnout na jiného klienta, sice jsem se ještě nepřipojila, ale už to funguje (tedy, nepadá to a načítá se to) :) děkuji!
cron