Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

ResourcePack

#1
Kdyz se pripojim na server a lognu se tak se to snazi neco stahovat,na chvili se jakoby sekne obraz a napise mi to time out :(....
\nnevite nekdo co stim?jestli to taky nekomu dela? Jako cekat vzdycky az se resetne server aby se tam dalo dostat a pak 4 time out no nevim no je to o nervy ...

Re: ResourcePack

#2
Toto tu bolo riesene x krat ale napisem znova.
\nNie si jediny, ked to zamrzne proste cakaj a neklikaj - tym to len zhorsis. Ak ti to napise timed out, skus to znova. Mne to napise timed out vzdy 1. krat po spusteni MC a potom to uz ide. Chapem ze ak nemas vip to moze byt tazke no zatial sa nic neda robit

Re: ResourcePack

#4
michal04 píše:
29 pro 2017 22:10
\nMne to ties niekolko krat neslo, aby mi to fungovalo spravil som nasledovne:
\n- dal som "upravit" server a "zdrojove baliky" som prepol na povolene
\n- isiel som do nastaveni a vypol som si vsetky aktivovane "zdrojove baliky"
\n- pripojil som sa, logol som sa
\n- pockal som pokym sa nenacita RP (zacne sa nacitavat az po lognuti)
\n #ChrisovaPoznamkaVolnyPreklad: nepreklikavajte pri tom medzi oknami lebo vam moze zamrznut hra a odpojit vas to
\n- zapol som AC
\n... a to je vsetko ... zatial ... :D\n
\n
michal04 píše:\nZaujmalo by ma ako sa mi vcera pri 62 hracoch podarilo pripojit na iba 20ty pokus a teras to skusam us skoro 2 hodiny, zacal som pri 43 hracoch a nic. Pre ludi so slabsim PC je pripojit sa tazke. Nemohli by ste iba dat na vyber ci chcu RP ... stiahnut z linku https://drive.google.com/open?id=1yoBlc ... 1S04GfbG01 alebo priamo v servery? Lebo teras ak aj ten link maju tak im je to na nic lebo ich to vykopne ak si RP zablokuju :(\n
\nNakoniec sa mi podarilo vytvorit metodu pri ktorej ma to pripoji vzdy aj ked ma to (niekedy) do 5 min odpoji (samozrejme vsetko vyssie co nebolo nizsie poprete plati).
\n- S vypnutou wifi restartujem PC
\n- Zapnem MC a Epes_3.bat (download link tu: https://drive.google.com/open?id=1uIRJR ... OkTnN0Pr2d ) Epes_3.bat vymaze zlozku serverovych RP v %appdata% aby sa instaloval (RP) vzdy nanovo (dôvod preco vid nizsie). Ked ho otvorite, otvori sa okno terminalu a bude od vas ziadat povolenie na vymazanie. Ak napisete "Y" (bez uvodzoviek) suhlasite s vymazanim ak napisete "N" (bez uvodzoviek) nesuhlasite (BTW je to systemovy subor windowsu ktory som naprogramoval pre tento konkretny ucel)
\n- pripojim sa na server, lognem sa, a kym sa stahuje RP (a nezamrza mi PC) aktivujem AC a hned ako mi to napise ze mozem hrat tak ho vypnem (necakam tych 5 sekund ... pretoze ak by som otvoril AC pocas nacitania RP "časový limit vypršal" a ak ho neaktivujem rychlo po lognuti tiez ma to vykopne)
\n- pockam kym sa RP nacita\n
michal04 píše:... a to je vsetko ... zatial ... :D
cron