Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Petice

#1
Petice
Co se stalo: Mystic si dal do /outpost křídla spojená s prstenem zavřel to a naivně si myslel, že se mu to vrátí, nevrátilo.

Co dělat: Vrátit Mysticovi itemy a vše bude v klidu

Proč: Protože Mystic nevěděl a je to Mystic

Jak se ověří to že, nechci Epese podvést:
No.. kdybych jsem se snažil Epese podvést tak by se na to už přišlo a i kdyby mi to prošlo tak na co by mi byla 2 křídla s prstenem? Prodat je? No.. asi by bylo divné že to najednou prodávám když to před tim prodat nechtěl a ani nwm jestli bych to prodal, protože málokdo by na to měl money a ty křídla, co mi zůstanou bych nemohl nosit, protože by bylo tky divné, že mam ta identická jako ta co by mi dal Epes
Závěr: Ano, Mystic je víc než autista, ale nwm proč by ta křídla nemohl dostat zpět, když neví co se stane. Ano není důkaz, že je dal do /outpost, ale není i důkaz o tom, že se snažil okrást Epese což by se stejně našlo a Mystic není zas takovej multiautista aby podcenil Epese, btw za ty křídla jsem zaplatil společně s prstenem celkem dost real money a za ty peníze bych jsem si mohl koupit něco jinýho. Takže by se dalo říct že jsem sice poškodil sám sebe, ale jsem smutnej, že bych to měl jen na chvíli když jsou ta křídla natrvalo. To je vše, nwm jak se taková opravdová petice píše ale duck it :p.

Zde jsou jména co by chtěla navrácení Mysticových itemů:
MysticManCZ
Razingchaos
Apkic
MalikAlSayf
Bigmike4life
Tak a to je vše xdddd
Přeji pěkný den
-MysticManCZ

PS: Psal jsem to ve wordu a pak jsem zjistil, že to nemůžu dát jako přílohu sem na forko tak jsem to zkopíroval a jsem línej dělat nějaké úpravy tak ahoj xd
cron