Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Odlagovač Serveru

#1
Ahoj , dnes jsem si koupil klíč k truhle křídel. Truhlu jsem otevřel z truhly mi padly diamantová křídla . Křídla jsem omylem vyhodil a odlagovač mi je smazal :( .

Pokud by to šlo prosím o vrácení diamantových křídel nebo 999 pp.

Re: Odlagovač Serveru

#2
_x_x_NIGhT_x_x_ píše:
01 srp 2018 12:31
Ahoj , dnes jsem si koupil klíč k truhle křídel. Truhlu jsem otevřel z truhly mi padly diamantová křídla . Křídla jsem omylem vyhodil a odlagovač mi je smazal :( .

Pokud by to šlo prosím o vrácení diamantových křídel nebo 999 pp.
Ty tak to asi bohužel :/ Věci co odlogovač smaže se nedají nijak dohledat a pokud by byla nějaká náhrada tak možná v podobě těch PP.. ale tím si fakticky nejsem jistej, jelikož by to mohl říct každej.. (že mu odlagovat smazal to a to)
Radši bych počkal na vyjádření vyššího člena AT, ale moc bych s tím nepočítal :/