Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Odměna za Quest

#1
Dneska, čas asi 19:42 jsem chtěl dokončit úkol Šedohřbet, za který jsem měl dostat gold bednu a klíč k truhle vlkodlaků. Dneska jsem ho zabil a quest jsem mohl dokončit, jakmile jsem ale klikl na mistra Siriona v Camelotu, rychle mi probliklo menu s odměnou (všiml jsem si té gold bedny s klíčem) a vyhodilo mě to ze serveru z nějaké chyby. (Chyba nebyla mým internetem). Po přihlášení jsem měl quest dokončený, ale odměna nikde. Jestli to jde, zkuste zkontrolovat log, jestli tam jdou vidět jednotlivé dialogy mezi mnou a npcčkem. Jakmile jsem odklilk poslední, dokončovací quest, tak mě to vyhodilo...
Když se zeptáš telefona, jaké emoční dávky ze mě lítaly na discordu, potvrdí ti to 😛
Dá se s tím ještě něco dělat?