Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Bug s posíláním peněz

#1
Dobrý den, dnes okolo tří hodin odpoledne jsem si z 2. účtu poslal na svůj 1. účet 80k a mám pocit že se mi to nepřipsalo

Tady mám řádek z logu:
[14:40:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [System] $80000.0 has been sent to rcrossCZ

Momentálně k času 15:14 mám na účtu 413k a myslím že jsem takovou částku měl i včera jestli se to dá nejak zjistit budu rád. Děkuji

Re: Bug s posíláním peněz

#2
A byl účet na který jsi posílal money aktivní pokud ne není se čemu divit na epesu je známo i více takovýchto případů peníze by se z aktivního na neaktivní měli převádět pomocí shopu..

Re: Bug s posíláním peněz

#4
rcrossCZ píše:
15 srp 2018 20:37
Ano, boužel byl neaktivní ale dělal jsem to už x krát a nikdy se mi to nestalo.
Aj tu na E3 si to robil tak?
Lebo vieme o tom, že ak je prijímateľ offline, tak mu peniaze nedorazia a stratia sa niekde na pol ceste.

Re: Bug s posíláním peněz

#8
Bohužel nemáme konkrétní důkaz o tom, že se to nepřičetlo. Takže se moc omlouváme, ale zde nemůžeme vyhovět.

Již chystáme update těchto funkcionalit, přes to hráčům zatím nedoporučujeme převádět peníze offline. Případně na žádost raději pomůžeme.
cron