Re: Banlist

#41
Aha tak proto mám ban za PSC, který byl před tím rokem.. Od te doby jsem neměl žádné věci a na server jsem chodil jednou měsíčně pro dotace.. Tak mi furt vrtá ten důvod banu.. ;) to, že jsem si dělal prdel z apkice a pod. Ze mu prodam arighol helmu... Tak z toho soudite, ze s nim jako ten obchod udělám? Aha no.. Tak když u sebe nic jiného než památeční itemy na AT nemám tak jo NP..

Re: Banlist

#43
Tak teda tak trochu nechápu, proč zrovna z PSC děláte takovej neskutečnej zločin... Navíc to, že by se to vše prodávalo jen kvůli tomu, že server upadal je taky naprostá blbost, jelikož s věcma za PSC se tu obchodovalo už 2 roky zpátky, kdy byl server v tom nejlepším... Sice se vám nemusí líbit, že si někdo trochu vydělá přes váš server, ale ten server to vůbec nepoškozuje, jelikož se tím vlastně ani nic nevého nepřidává, prostě některý věci změněj vlastníka..

Re: Banlist

#44
My se tím ale poškozeni cítíme a nechceme to tady.
\n
\nNějakej borec tady přijde chlubí se kolik tisíc na tom vydělal, jak je ten a ten admin čůr/k a jak to tady stejně skončí a dál vesele pokračuje v obchodech, má chování jak dobytek, tak co po nás pak jako chcete? Znáte to "jak se do lesa volá..." ne, tak přesně tak to je :) Jestliže má někdo takovýhle chování a tenhle přístup, tak bohužel nechceme, aby na tomhle serveru hrál.

Re: Banlist

#45
To má být míreno na mě? Že se chován jako dobytek? V tu chvíly jsem byl na tebe upřímně nasranej.. Když jsi me ignoroval a po té všude tak hnusnym způsobem zablokoval... Tak jsem mel právo si na tebe zanadávat.. Jako to děláš za mými zady také.. Znám te od doby co jsi byl prostý hráč a podpořil te když bylo potřeba.. Nikdy NIKDY bych se neotocil k tobě zády jako ty ke me. Z tech hráčů co jsou na black listu si myslím, ze jsem nejslusnejsi a vůbec nechapu co tam dělám.. Taky mám nějakou sebeuctu a nenecham se nazývat hovadem.. Díky.

Re: Banlist

#46
A ještě bych chtěl dodat... JA SE S TIM NECHLUBIL.. Nemám důvod se tím vychvalovat... Jak-mile se to proreklo po serveru ačkoliv AT o tom nemělo nic říkat.. Tak se všichni vyptavali a já jim slušné odpověděl... Jestli je tohle vychloubání, tak jsem asi fakt ten největší satan na celým serveru... Ale to, ze jsem pomáhal s čím jsem mohl, to nevnimate, ze? Promin Chrisi ale tohle chování mi nepřijde fér... Prostě jsem využil toho, ze jsem do toho serveru dal X tisíc hodin a prostě si to vykompenzoval.. Není důvod tady na me nadávat.. Ano urážel jsem tě, jelikož jsi zklamal a porušil naší dohodu... Pak si me začal dobírat cely server. A takhle jsem dopadl.. Já te zadam aby jsi na me nebyl tak hnusnej.. Děkuji.

Re: Banlist

#48
Chrisi proboha... Můžeš si me přidat na FB a normálně si o tom promluvit? Nechci žádnou válku a možná jsem to ted přehnal.. Ale ano našel jsem se v tom nadávání na tebe z toho jak jsem byl vytocenej.. Ne z toho ze server půjde do hajzlu.. Vyznělo to fakt blbe..

Re: Banlist

#50
lhal jsem Chrisovi o tom, že jsem provedl PSC obchod.... to víš, někteří mě tu nechtějí tak jim
\n to rád splním.
A ted ty zvraty
\n
\n23.9
\nWalrock123: &c&lZmrdi
\nWalrock123: Nejradši bych udělal něco aby byl wipe
\n Walrock123: ale oni by jsi našli cestu
\n=============================
\n23.9
\nWalrock123: Tak si představ, že do lolka jsem dal 25k jen z Epesu.... hmm tady je tvoje odpověď jestli něco mám
\n
\n=============================
\n
\n19.9
\n Walrock123: vydělal jsem si 20 tisíc KČ jen přes Epes
\n Walrock123: Dobrý ne? :)
\n
\n============================
\n2.6.
\nAno obchodoval jsem s PSC.... a jsem rád
\nWalrock123: Nebudu podporovat takový server jako je tento
\n
\n3.6 řeknu vám co dostanete zpátky za ten čas utracený tady........ &c&ljedno velký nic.
\n
\n======================
\n
\nStačí ti to cole? :) tvoje rekty nejsou dostačujicí
\nWalrock123: asi jako tvoje IQ
\nWalrock123: já bych odstranil tenhle server ze všech server listů
\n
\nMyslim, že je jedno kdy co bylo, chování máš strašný a přístup k tomu taky. A My taky takový hráče nebudeme podrovat, nevim co chceš se mnou jako řešit. Za mě ohledně tohohle skončila diskuse. Dokud budu v AT budu dělat všechno proto, aby se takový server nedostali, nebo to měli aspon značně nepříjemný.
cron