Pokec o mne :)

#1
Nazdar ľudia ,

Dopredu chcem upozorniť ,že toto neni nejaka žiadosť o UnBan . Chcem len vedieť váš názor na to ,čo som spravil ako to vy vnímate , poprípade ak máte nejaké otázky na mňa ,že čo ako som spravil ....Pokiaľ je tu niekto nový rád ho o to oboznámim . Starší hráči vedia asi všetko .
Takže môžme začať pokec ľudia :)
Dodatočne vám všetkým prajem štastné a veselé sviatky :)

Re: Pokec o mne :)

#3
Nebudem klamať no začinal som na epesu keď server mal cca nejakých 30 slotov (možno aj menej tuším 25) Čiže epes1 som hrával. Potom som Hrával asi cca 2 roky Epes 2 (možno viac možno menej , netuším kedy začal epes 2 ) ale v Apríli 2015 som prestal hrať definitívne kedže som dostal Ban.....Epes3 nemám šajnu ako vyzerá. Preto má to láka sa tam kuknuť.

Re: Pokec o mne :)

#5
Takže moje meno je Palkoo....Mohol by som sam nazvať a isto aj ľudia ktorí ma poznajú potvrdia Legenda epesu alebo Majster Bugu (kde sa hrabe nejaký Lorkan) .
Začiatky na Epes1..ako som písal hore Epes som začínal hrať na E1... Asi po roku hrania čo som začal sme boli dobra partia ľudí na TS (Ja ,Razzy, Monty, Slavkon atď.) a prišli sme na prvý bug kde sa dalo duplikovať ....O mesiac nato bol nejaký update. Potom to nešlo ale to by som nebol ja keby som neprišiel na druhý sposob duplikovania . Takže spolu s 5 hráčmi sme duplikovali veci na E1....ale aby ste ma neodsudzovali teraz na E1 si robil každý čo chcel ...poznám xxx ľudí ktorí sa mi potom priznali ,že to robili tiež .
Prišiel Epes2 ...Samozrejme čo som prvé vyskušal boli tie 2 bugy ktoré fungovali na E1 ...no na E2 to už nefungovalo .Ale spolu s hráčom MachisCZ sme mali prístup k účtu jedneho z Adminov vtedajších (Ojlec). Ten prístup som mal asi mesiac a to nechcite vedieť čo všetko som si nagivoval... to je až nepekné.

Toľko o mne ...Teraz by som sa rád vrátil po 3a pol ročnej pauze :)

Re: Pokec o mne :)

#8
fajn, v kostce -
První ban na začátku E2 za dupení předmětů a PP předmětů v řádech desetitisíců KČ pomocí nether portalu, kolejnic a vozíků (truhla RK se dostala přes Wesse i ke mě- O to závažnější bylo to, že byla ekonomika tzv. v rozjezdu, tak to výrazně ovlivnilo server)

Druhý ban za logování do console skrz ojlecův účet kterej ce prokecl a opět rozmnožování předmětů. Úplně podjebal Ojlece, se kterým trávil xx hodin týdně na TSku a na základě toho pak i odešel z AT. Za mě řadím to dupení jako méně závažný - bezcitný ojebání vlastního kamaráda kterýho znáš roky je fakt bezcharakterní zrůdnost.

Možná jsem něco vynechal, ale tohle je tak nějak to hlavní. Je to dost stručný, víc toho snad ani netřeba poznamenat a další info by mělo zůstat mimo obyč hráče.

Re: Pokec o mne :)

#9
kaemon_ píše:
26 pro 2018 00:28
fajn, v kostce -
První ban na začátku E2 za dupení předmětů a PP předmětů v řádech desetitisíců KČ pomocí nether portalu, kolejnic a vozíků (truhla RK se dostala přes Wesse i ke mě- O to závažnější bylo to, že byla ekonomika tzv. v rozjezdu, tak to výrazně ovlivnilo server)

Druhý ban za logování do console skrz ojlecův účet kterej ce prokecl a opět rozmnožování předmětů. Úplně podjebal Ojlece, se kterým trávil xx hodin týdně na TSku a na základě toho pak i odešel z AT. Za mě řadím to dupení jako méně závažný - bezcitný ojebání vlastního kamaráda kterýho znáš roky je fakt bezcharakterní zrůdnost.

Možná jsem něco vynechal, ale tohle je tak nějak to hlavní. Je to dost stručný, víc toho snad ani netřeba poznamenat a další info by mělo zůstat mimo obyč hráče.
Presne ako píšeš ...
cron