Můj "konec"?

#1
Zdravím,
\n
\nPo nějáké době aktivního pobytu na serveru jsem se rozhodl řekněme skončit s aktivním PvP, fragy, worldbossové, obchodování.. prostě všechny činnosti co tento server nabízí v ohledu hraní. Přijdu tam jednou za týden si vybrat dotace a nachvilku pokecat.. důvod je, že půlka frakce nehraje, wings dostal ban a už tam vlastně nemám proč hrát.. Ta nová komunita je plná hackerů, sverrirů a banhunterů.
\n
\nDalší věc je samozdřejmě komunita.. ta se o dost zhoršila. Samozdřejmě jsem se poslední dobou (když jsem tam přišel jednou za 2-3dny) choval celkem nefér k pravidlům, protože mi tam přišlo zbytečné se nějak chovat, když tam hrají takový hráči a furt si tam můžou poskakovat *kašelsverrirkašel* a dále ničit tento server.
\n
\nDěkuju hráčům kteří to se mnou vydrželi ve frakci, tsku a tak dále :D
\nzde je menší list lidem kterym děkuju (samozdřejmě si nevzpomenu na všechny LOL)
\nbosik, keamon, wing, stynkey, chlebak, hlidka, tl, darkgods a já nevím co ještě.
\n
\nOmlouvám se těm kterým jsem nějak křivdil hru.
\n
\ncya lmao

Re: Můj "konec"?

#4
Ehm kašel kašel.. Ani nevím jestli jsi můj přítel nebo nepřítel... Ale to nemusíme řešit... Každý se dokáže změnit.. Každý dokáže byt fer a přiznat si chybu... Jsme takovej neutrál.. Jednu dobu jsme se nemuseli.. Ale to je daaavno... Legenda praví, že bojovníci Epesu povstanou a komunita se obnoví, tehdy kdy Epes zavelí... ;)

Re: Můj "konec"?

#5
Líbí se mi jak se tu do mě sereš jenom protože nejsem schopnej nechat tu tvoji bandu viz. Wingse bia a spol ničit server, měl jsem tě za normálního člověka a furt tě za měj mám protože nevím v jakém si byl vztahu vůči wingsovi ale nenechám jemu podobné idioty ničit server a jestli jsi si celou dobu myslel opak tak se pleteš, jen tě opravím já nejsem Ban Hunter právě naopak já Ban Huntery lovím :) i tak hodně štěstí v RL myslím že jsme se oba potkali na opačných stranách což je hlavní problém :)

Re: Můj "konec"?

#7
sverrirCZ píše:
18 říj 2017 13:53
\nLíbí se mi jak se tu do mě sereš jenom protože nejsem schopnej nechat tu tvoji bandu viz. Wingse bia a spol ničit server, měl jsem tě za normálního člověka a furt tě za měj mám protože nevím v jakém si byl vztahu vůči wingsovi ale nenechám jemu podobné idioty ničit server a jestli jsi si celou dobu myslel opak tak se pleteš, jen tě opravím já nejsem Ban Hunter právě naopak já Ban Huntery lovím :) i tak hodně štěstí v RL myslím že jsme se oba potkali na opačných stranách což je hlavní problém :)\n
\n\nto sa tu este musis vyjadrovat v takom podjebovackom zmysle ? jazyk za zuby,precitam si to pekne krasne a neodpisujem vobec :) zbytocne budes triggrovat hracov ktori ta nemusia

Re: Můj "konec"?

#8
Tož abych se vyjádřil v duchu bratrů Moráváků a užíval jejich divný koncovky slov a cositříčastnýsplácaníny ti napíšu toto -
\nCo já si o tobě pamatuju, vždy si na ty pravidla kálel maximálním kalibrem. Nevím jestli cíleně nebo ne, ale nějakým způsobem ses společně s dalšíma podílel na zhoršení tej komunity, která tu teď. Bylo to jednak nižším a nižším věkem, tak i generací která teď je, ale jeden samotný člověk se dá setřít, ale když lidi jako ty sou v celku s nějakýma dalšíma grázlama, nedají se ovládat. Komunitu lze změnit, tak vůbec nevím, proč jí sem dáváš jako důvod, když sis jí přizpůsobil k obrazu svému.
\nTož to bylo z jinýho soudku
\n
\nAž se rozhodneš vrátit, což vím že dřív nebo pozdějc jo, tak očekávám, že takový savage darkmeme cringe man jako ty bude prokazovat trošku úcty, vyroste alespoň trochu z puberty a bude brát ohled i na ostatní píplz, než jen na sebe a své potřeby a zbytečně jim kazit hru. Očekával bych, že průměrnýho jedince tohle židění věcí (#noracizm) opustí ve 13, ale u vás se to drží fakt dlouho. Nu což, stěžovat si na nevyspělou dobu nebudu :D
\n
\nDáme někdy csko až budeš mít kladný k/dčko a naučíš se to hrát, ha

Re: Můj "konec"?

#10
Kae sak ty cska neumis ale taky dame ne ? :D A lolz neni moravak tak nwm proc mu to pises :D A po moravsky to taky nebylo....Sverire nevim jak sem nicil server tim ze sem pracoval na projektech,byl v RB a opravoval krajiny a pod.To ze sem se obcas chytnul s khazadem me nedela kazicem komunity to uz k te hre nejak patri...A esi chces chytat ban huntery tak vis kam se mas obratit ;)