Re: Můj "konec"?

#14
Ten pocit když ti bio říká jak se máš vyjadřovat https://youtu.be/SeDVNgsYy0k jinak prosit o unban a napsat tam jako důvod že ti umřel fotr a bereš všechno jinak a potom od někoho seženeš účet i když se ti Ban zamítne, zamysli se nad sebou, můžeš být rád že nemáš Pb i na fóru :)
\n
\n
\nJinak wingsi o tobě jsem nic ohledně komunity neřekl :D nicméně jsi jeden z lidí co banhuntí stejně jako khazad já si nebudu mazat okolo huby med a dělat že to na serveru tak není když to tak je, každopádně čekám na nějakej odvetnej útok za dle tebe "neferovy ban"

Re: Můj "konec"?

#15
Ne sverire v tom se pletes...Ja jsem nahlasil akorat 2 lidi a to v serii how to bugovat jinak ne...A v te serii ot melo byt aj pro pobaveni stejne jako cely muj kanal...Kdybych banhuntil vypadalo by to jinak.Mozu s jistotu rict ze kdybych chtel tak bych nahlasil hodne lidi jenze proc ? Proc to kazit tu okmunitu ze kazdeho reportnu za kazdu blbost ? Ne...Ja jsem nenahlasoval cele 2 roky+- co sem tu hral.V tomto tedy rozhodne nesouhlasim.A odvetnej utok neplanuju..On osud pro vsechny neco pripravi sam :)

Re: Můj "konec"?

#16
Achjo, nemá smysl lidi na tomhle serveru by tvrdili opak i kdyby si je někdo natočil tak řeknou že to není pravda, nemá smysl, ne wingsi nejsi banhunter jenom jsi se chtěl přihlásit za několik lidí a lítat nebo používat hacky ale jinak banhunter nejsi, zamysli se nad sebou ty vole, to je minimum toho co si udělal nehledě na to že sám máš cheaty. Peace - https://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I líbí se mi jak tu 90% lidí nemá ani sebeúctu k sobě samému a budou dál lhát protože jsou to zbabělci i když pravda je zjevná.

Re: Můj "konec"?

#17
Tak proc nam tu ted vsem lzes do oci ? :) A ne nechtel sem to udelat kdyby jo tak bych to uz davno udelal to ze sem prohodil naku kravinu neznamena ze sem ju nejak planoval nebo tak neco...A cheaty nemam sam to moc dobre vis :)

Re: Můj "konec"?

#18
% NECHTEL JSEM TO UDELAT TOTO JE LEZ %
\n
\nwings99 píše ....
\n:D
\nhej me napadla jedna taka vec
\nzalozit si naky svuj server
\ntam udelat nake misto z epesu
\nstejne suradky secko
\n
\nwings99 píše ....
\ncky
\na tam se pripojit za nejaky nick z khazadu
\ndat mu stejny prefix secko
\na litat tam s nim
\na screeny :D
\n
\nKámo zamysli se ty vole

Re: Můj "konec"?

#20
presne tak napadlo me to ale zacal sem ro realizovat ? ne. delal sem pro to neco ? ne rozvijel sem ten napad nejak ? ne mel sem to doopravdy v planu ? ne..
\nono by to stejne ani neproslo kdyz bych to chtel udelat neboj blby nejsem...