Dotaz ohledně VIP navždy

#1
Zdravím
Vím že to je kapičku už pozdě řešit, ale jen by mě zajímalo jestli je nějaká náhrada za ztracené VIP NAVŽDY. Jako sorry, ale když něco vydáváte pod slovy že je něco na vždy, tak to znamená jen pro info že ta daná věc je na pořád a už vám ji nikdo nevezme a né do doby, kdy si majitel řekne, že Epes 2 je nuda a tak si vytvořím Epes 3 ale stále se bude jednat o stejný server se stejným majitelem a stejným názvem. Takže se ptám, bude vůbec nějaká náhrada za to VIP což jsou (400Kč) a nebo jste si řekli že oskemujem pár lidi, a budem dělat že se nic nestalo? :)
btw mám i zachovalé udaje o platbě na emailu takže můžu poslat screen
A jen tak pro info, neberte to jako urážku serveru ale jako můj názor na danou situaci, za mě je server super ale tohle mi na tom prostě vadí
přeji příjemný den :)

Re: Dotaz ohledně VIP navždy

#2
Ahoj,

Koncept vip navždy byl neudržitelný, likvidační a nebylo možné ho dál udržovat. Pokud máme dělat kvalitní server, nemůžeme se klepat, že to nezaplatíme, nebo to supportit ze svýho, to snad chápeš. Epes 3 je na 3x dražším hostingu než byl Epes 2, mít na serveru něco jako VIP navždy je ekonomicky nemožné. Vedlo by to pouze a jen k jistému pozdějšímu zrušení projektu kvůli nedostatku financí.
jsem_pleb píše: a nebo jste si řekli že oskemujem pár lidi, a budem dělat že se nic nestalo? :)
Na to ti napíšu asi jen to, že byly 2 možnosti -
1. Nechat VIP navždy. Dřívě či později by se server zrušil kvůli nedostatku financí, nedalo by se to nijak udržet.
2. Zrušit VIP navždy, dát náhradu VIP 90 dní jako adekvátní kompenzaci a mít záruku že server jen tak nelehne a pojede.
Nebylo o čem jednat, ne?

Nicméně jak jsem již nakousl, dělala se kompenzace - dali jsme těmto hráčům vip na 90 dní zdarma. Kompenzace už sice skončila, ale pokud máš nějaké pozvrzení o platbě, Epes či Chris by ti to mohli "proplatit" a dát ti kompenzaci. Záleží na domluvě.

Doporučuji se obrátit na epesmc@email.cz.

Přeji hezký den.

Re: Dotaz ohledně VIP navždy

#3
Tak na jednu stranu vás chápu no, ale tak nějak jste to mohli vykompenzovat těm hráčům aby se necítili byt "okradeni" třeba nějakou věcí do hry nebo herní měnou.. :D
jinak dík za objasnění jak to teda je a asi tohle téma můžete brát za uzavřené
cron