Re: Banlist

#51
Ne. Není jedno kdy co bylo.. Priznavam Kecal jsem sračky ale z vlastní blbosti a já jakož největší idiot jsem poslouchal ostatní.. Ted to bude znít blbě ale na můj účet mel přístup i Amor.. Ne všechno co jsi vypsal jsem napsal já.. Ted to zní sice detinsky ale je to tak.. Vážně si myslis, ze bych se tady snažil omlouvat a snazil se dostat unban jen tak? Chci začít od začátku.. Žádný PSC obchody... Jen kvůli nim jsem takhle skončil... Chrisi... Me se jen tak nezbavis... Udělal bych cokoliv abych ten unban dostal a vyzehlil si to u vas... Už takovej nejsem.. Když už tak do her rvu vlastní vydelany prachy.. Prostě priznavam svoji detinskost a jakém kreten jsem byl... Ale moji poslední šanci bych si přeci mohl jen zaslouzit a dokázat ti, ze to byla jedna velká hloupost... S epesem 3.0 přichází dost nových zkušenosti pro všechny.. Tak proč si dělat peklo a přenášet naše problémy z Epes 2.0 ... Chrisi vážně si me přidej na FB... Nebudu te s tím otravovat.. Nechci to psát tady a ani do SZ.. Chci přímou odpověď.. I kdyby jsi mi to zamitnul hned jak by jsi to viděl... Az bude epes 3.0 nápisu si tu zadost o unban a tak dlouhou a tak do podrobná abych ti ukázal, ze jsem totální blbecek a udělal největší hloupost v me MC kariéře... Chrisi vím, ze jsi rozumný... Dej mi poslední šanci to napravit..

Re: Banlist

#53
sverrirCZ píše:\nZáhada že všichni se chcou změnit jen když je situace zoufalá [ pro ně ]\n
\n+1
\nJá jsem pro jejich UB, ale kvůli jiným důvodům ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Re: Banlist

#54
Sverrire.. Ty se do toho ne a ne přestat srát... Ano jsem strašně zoufalej.. Protože jsem udělal píčovinu sveta a ted toho lituju.. Ale smutnejsi je když to někdo drží pod zámkem a vesele ty obchody dělá dal... Aspoň jsem vzal to břemeno a prostě se přiznal a pak neprávem začal nadávat.. Není poprvé co se chci "změnit".... Nejsem jak ostatní ze se snaží změnit.. Já chci.. Ale nedokáži to když mám asi ban ze..

Re: Banlist

#55
Já neříkám že nechceš, ale nemůžu jen tak věřit někomu kdo si tím vydělal několik tisíc a furt to nebral jako špatnou věc, takhle to prostě fungovat nikdy nemůže.

Re: Banlist

#56
Walrock_123 píše:
13 lis 2017 17:43
\nSverrire.. Ty se do toho ne a ne přestat srát... Ano jsem strašně zoufalej.. Protože jsem udělal píčovinu sveta a ted toho lituju.. Ale smutnejsi je když to někdo drží pod zámkem a vesele ty obchody dělá dal... Aspoň jsem vzal to břemeno a prostě se přiznal a pak neprávem začal nadávat.. Není poprvé co se chci "změnit".... Nejsem jak ostatní ze se snaží změnit.. Já chci.. Ale nedokáži to když mám asi ban ze..\n
\n\nNevím, co tě vedlo k tomu, aby ses přiznal Chrisovi, ale řekl bych, že teď je moc pozdě na prokázání změny - I když bych byl rád za kompletní smazání banlistu...
\nPopravdě nechápu, co ti bránilo v tom to prostě nepřiznat a "změnit se". Myslím, že každej tu udělal spoustu takových chyb, ale jen málokdo se chtěl přiznat. Vybral sis ale sám.

Re: Banlist

#57
Problém je, ze jsem někdy az moc uprimnej... Az to dopadlo takhle.. Ale nevím jestli z toho mám mít dobry pocit nebo ne... Se všem a jsem vycházel v pohodě, když to bylo zatajeny... Ale když jsem se přiznal a prokeclo se tak to šlo do háje.. Jen kvůli takový blbosti jsem ztratil i post jeden z nadprůměrných PvP hráčů na serveru (hahaha já vim) a většina lidi me nenávidí... Ale chci začít od začátku stejně jako pokračování Epesu.. Ale asi prostě nebudu moct.. A za x let az přijdu tak me nikdo ani nepozná...

Re: Banlist

#58
Mě jen příjde nefér to, že Walrock se sám přiznal a dostal stejnou nálož jako ti co se nepřiznali a vydělali aji víc. Minimálně by bylo vhod odebrání z blacklistu avšak ban nechat. A co se týče jak tu komunikuje tak +
\n(- Mimochodem by ti co vydělali na psc by mohli pro odebrání z blacklistu hodit 10% z toho co vydělali Epesu ne-li víc :P :D -)

Re: Banlist

#59
Destrixu.. To zabolí moji penezenku neblazni.. :D ale děkuji, aspoň se tu par rozumných lidí najde.. Fakt bych se nesnažil byt tady co nejvíc slušnej a dokazovat vám moji blbosti jen tak pro nic za nic... Aspoň ten blacklist si vybojuji slovy když né činy..

Re: Banlist

#60
DesTrixPlayer píše:
13 lis 2017 18:37
\nMě jen příjde nefér to, že Walrock se sám přiznal a dostal stejnou nálož jako ti co se nepřiznali a vydělali aji víc. Minimálně by bylo vhod odebrání z blacklistu avšak ban nechat. A co se týče jak tu komunikuje tak +
\n(- Mimochodem by ti co vydělali na psc by mohli pro odebrání z blacklistu hodit 10% z toho co vydělali Epesu ne-li víc :P :D -)\n
\n\n+1, Khazad je na E3 můj ( btw reacc only )