Re: Banlist

#64
DesTrixPlayer píše:
13 lis 2017 19:00
\nAle možná tam frakce nebudou, kdo ví :P <-!\n
\n\nJeště více legit :D :D :D
\nZpátky ale k Walrockovi - Souhlasím s tím, že by měl mít menší trest už proto, že se přiznal ( Walrock did everything wrong.. )

Re: Banlist

#65
WTF Walrocku, však je to jen hra, přijde mi, že to extrémně hrotíš. Já mám pocit, jako by ses právě rozešel a teď jsi jí zoufale prosil, aby ti dala ještě jednu šanci :D :D (říká se tomu efekt plných koulí :D :D )
\n
\nZase na druhou stranu... to co psal Walrock je sice hnusné, ale nějak vážně tím server nepoškodil. De facto si myslím, že každý, kdo tady někdy zapnul hacky, ho poškodil více. A když pak tu nastalou situaci přirovnám sám k sobě, tak já psal v minulosti taky hnusné věci a přesto jsem teď odbanovaný a můžu si na Epesu 3 zahrát (což asi taky udělám). Bohužel to je nějaký psychologický efekt internetu, protože tady člověk strašně snadno ztratí zábrany. Navíc atmosféra tady na Epesu, jako na server založeném mimo jiné na pvp a soupeření, člověka podvědomě nutí jít do konfrontace. Třetí problém je podle mě v tom, že v reálu něco řeknete a za týden o tom skoro nikdo neví. Tady existují různé logy, které když se po čase vytáhnou, tak působí horším dojmem, než v tom daném okamžiku.
\n
\nSuma sumárum si nemyslím, že by Walrock nějak závratně poškodil server, aby musel být na blacklistu. A je to podle mě příklad člověka, ke kterému když jednáte s respektem, tak se on bude s respektem chovat k vám, popřípadě k serveru (což už v minulosti taky dokázal).

Re: Banlist

#66
Moc jsem tě neviděl ve hře takže bych tě úplně nechtěl posuzovat podle toho co tady čtu +asi 2 dny kdy jsem tě viděl na serveru ale co už.Je dobrý že si se přiznal třeba k těm nějakým obchodům (to bych považoval za správnou věc a je to kladná věc třeba k tomu unbanu),ale zase v jeden den si přišel na server a začal si nadávat jak je to strašný server (byl jsem u toho) apod.. bylo to strašný a mně si v tu chvíli doopravdy znechutil Epes,bylo to strašné chování a o další den později to samé.. (to je zase negativní věc)

Re: Banlist

#67
Deamone +1 a díky.
\nKormo ty me možná moc neznáš ale já znám tebe ale co už... Ano choval jsem se jak naprostý pako ale kazdej člověk stárne a já jsem v jiný fázi života(oprava).. Dokážu to napravit... V ty době jsem byl fakt nastvanej a mluvila ze me jen ta blbost... Sam si nedokazu vysvětlit proč jsem vlastně nadával.. Když jsem si to jen zhoršil.. Říkal jsem si, ze na to nikdy nedojde ale asi jsem byl nasranej sam na sebe... Chci si znova zahrát na Epesu a už neudelat krok vedle... Na Epesu jsem strávil dost roků na to abych věděl, ze se změnit dokážu, když chci.. A já chci.. Je to vše na AT jak se k tomu postaví.. Ale já si stojím za svým a priznavam svoji chybu..
\n
\n(Btw s přítelkyní jsem se nerozesel) :'D

Re: Banlist

#68
Walrock_123 píše:
13 lis 2017 19:42
\nDeamone +1 a díky.
\nKormo ty me možná moc neznáš ale já znám tebe ale co už... Ano choval jsem se jak naprostý pako ale kazdej člověk stárne a já jsem v jiný fázi života(oprava).. Dokážu to napravit... V ty době jsem byl fakt nastvanej a mluvila ze me jen ta blbost... Sam si nedokazu vysvětlit proč jsem vlastně nadával.. Když jsem si to jen zhoršil.. Říkal jsem si, ze na to nikdy nedojde ale asi jsem byl nasranej sam na sebe... Chci si znova zahrát na Epesu a už neudelat krok vedle... Na Epesu jsem strávil dost roků na to abych věděl, ze se změnit dokážu, když chci.. A já chci.. Je to vše na AT jak se k tomu postaví.. Ale já si stojím za svým a priznavam svoji chybu..
\n
\n(Btw s přítelkyní jsem se nerozesel) :'D\n
\nJde vidět že to myslíš vážně hmm,zkusil bych ti dát šanci.

Re: Banlist

#69
Walrock_123 píše:
13 lis 2017 19:42
\nDeamone +1 a díky.
\nKormo ty me možná moc neznáš ale já znám tebe ale co už... Ano choval jsem se jak naprostý pako ale kazdej člověk stárne a já jsem v jiný fázi života(oprava).. Dokážu to napravit... V ty době jsem byl fakt nastvanej a mluvila ze me jen ta blbost... Sam si nedokazu vysvětlit proč jsem vlastně nadával.. Když jsem si to jen zhoršil.. Říkal jsem si, ze na to nikdy nedojde ale asi jsem byl nasranej sam na sebe... Chci si znova zahrát na Epesu a už neudelat krok vedle... Na Epesu jsem strávil dost roků na to abych věděl, ze se změnit dokážu, když chci.. A já chci.. Je to vše na AT jak se k tomu postaví.. Ale já si stojím za svým a priznavam svoji chybu..
\n
\n(Btw s přítelkyní jsem se nerozesel) :'D\n
\n\nEpesák a přítelkyni? Myslím si, že lže! :D