Re: Banlist

#81
Já chci jen jednu vsuvku, myšleno je to pro všechny. Epes tu sakra není od toho aby vám řešil osobní problémy co jste provedli atp. Pokud se má server posunout co nejdál, tak neotravujte Epese s takovýma banálnostma a nechte ho pracovat (není to jen na tebe myšleno Walrocku ale i na pár ostatních lidí kteří když se nedohodnou s někým z AT tak automaticky s tím otravují Epese)

Re: Banlist

#83
Když mi neprojde moje extrémně úžasná zadost o unban, mužů zkusit Amnestii jestli vůbec bude? Já se toho blacklistu chci zbavit a je těžké, když mě Chris totálně ignoruje :(

Re: Banlist

#85
Předem upozorňuju, že jsem četl jen první stranu....
\n
\nTakže.... dávat UB všem starým zabanovaným účtům je absolutní blbost, kterou tu prosazuješ jen protože chceš mít UB, není žádný jiný důvod... to nám je tu jasné všem, stejně jako je fakt, že tresty a bany komunitu ovlivní, viz tvé zabanování komunitu dle mého názoru zlepšilo.

Re: Banlist

#88
Tak kdo by měl rád člověka který se veřejně vychloubá, všem nadává, porušuje X pravidel, směje se lidem, snaží se to uhrát na city když mu teče do bot...jak jsem řekl doufám že mě bio má rád :))))))))))))))))))))

Re: Banlist

#89
skuste dat vsetkym poslednu sancu podla mna by mal mat kazdy poslednu sancu a ked zistite prehresky ban a uz sa viac s tym nesrat ved /ban nick neni tazke takze pls skuste im dat poslednu sancu su to hraci co tam hrali davno predomnou a kazdy raz spravy blbost tak ta posledna sanca by sa hodila ved je to epes 3.0 Dakujem za precitanie Rad by som vas tam videl bio war metla ...

Re: Banlist

#90
FirstCrusader píše:
21 lis 2017 20:22
\na ked zistite prehresky ban a uz sa viac s tym nesrat ved /ban nick neni tazke takze pls \n
\nK tomuto se vyjadřoval Chris, možná i víckrát. Bohužel to nemohu ani za boha najít takže to nemohu citovat :/
\n\n
skuste im dat poslednu sancu
\nA kolik by těch posledních bylo ? Podívej se na záznamy trestu. (jak u koho)
\n\n
a kazdy raz spravy blbost tak ta posledna sanca by sa hodila
\nviz. 2. citace, 1x ano ale podívej se na zaznamy :/