Banlist

#1
Trosku mi to pride nedomyslene.
\n
\nRobite NOVY server, teoreticky odlisny od Epes v2 a prenasate banlist z Epes v2 na Epes v3. Trosku je to zarazajuce ze prenesiete banlist z ineho servera na nejaky novy server a nedate moznost hracom vobec ziskat svoju autoritu a moznost opät hrat. Co vam brani zase ich zabanovat, sak staci im len jeden prohresok a su tam spät. Ved to nie je ziadna babracka pre adminov dat nam opät ban. Ja si myslim popravde ked je to novy server tak to co sa stalo na Epes v2 by malo ostat tam. Mozte sa tvarit ze ste nas nikdy nevideli, proste sme sa nikdy na nijakom serveri nestretli. Ja si myslim ze aj hraci podla sverrirovho typu "nicitelia serverov" si zasluzia druhu sancu.
\n
\nNechcem poukazovat na Amora ale musim. Zalozil si ucet Milost_Pan, admini o tom vedeli a predsa ho nechali hrat -> co im branilo mu dat opät ban ?
\n
\nPS: kto nema zaujem sa vyjadrovat na tuto temu tak to ani necitajte, myslim hracov typu sverrirCZ apod. :)

Re: Banlist

#2
To už tady jednou totiž bylo.
\n
\nJasně jsem epesovi řikal neruš ten banlist, neruš ten banlist. Stalo se a zase stejně velké procento z těch co měli ban ho zase získali.
\n
\nV současné době je 4253 banů.
\n
\nVidět je to však hlavně na unbanech a trestech, kde je uplně jasný, že většina z těch lidí se vůbec z ničeho nepoučí.
\n
\nDěláte si z nás prdel. Takže je na čase si nehrát na matku terezu a všem odpouštět.
\n
\nPak sami říkáte, jak je komunita na nic. No, to je. KDyž někteří mají milion trestů, prodávájí věci, jakmile začnou tušit úpadek apodobně že.
\n
\nFakt takový hráče tu nechceme.
\n
\nÚplně mi to ani hlava nebere, že prodáváte věci, takže vyděláváte na ostatních, když tušíte, že skončíme a pak vám to ještě přijde strašná legrace. A jak se začnem zase zvedat, tak přijdete žádat o unban. NE.

Re: Banlist

#3
No ale to nedava znysel z: vy vytvorite novy server kde sa ani neprihlasim ani nespravim nic a budem uz mat ban... Fakt by ste mali dat hracom moznost sa zase ukazat ci im to vntom bananove prospelo. Ved nic ti nebrani im dat opät ban. Chceme zacat odznova ako by sme sa nikdy nepozbali, ale sancu nam nozete dat len vy. Ja si myslim ze trosicka lutosti sa u vas objavi a to by som si cenil najviac.

Re: Banlist

#4
Rád bych si dovolil podotknout, že ničení komunity nemá nic společného s tím, že hráči dostávají tresty.
\nNa Epesu I měl každej spoustu trestů - Udělalo to něco s komunitou? Ne, neudělalo. Problém je v systému trestů, kterej je tak trošku paradoxní. Snažíte se tady o napravení komunity tím, že banujete po 3 trestech. Je to ale správné? Já si to teda nemyslím, řekl bych, že díky tomu vzniká právě více rozepří v komunitě - Lidi se navzájem banhuntí, snaží se navzájem nasrat jeden druhého, aby ho snadno mohli odklidit z cesty... Nemluvně o tom, že každej může občas něco posrat.
\n
\nDále si nemyslím, že PSC je nějakej hroznej prohřešek, jako třeba kopírování serveru ( Za kteří někteří dostali UnBan.. ).
\nJá osobně bych souhlasil s tím, že z Blacklistu by se na server nepustili jen ti nejhorší, AKA kopírování serveru ( Dále si nejsem jistej, jaké prohřešky tam jsou ) a dalším by se dala druhá šance.
\nSakra, je to novej server, tak proč je tam nepustit? :D Pokud to je tak dobře optimalizované a ošetřené, moc toho se tam ztropit nedá. /Ban taky není nic těžkého.
\nNemluvně o tom, že změna IP není nic těžkého a myslím si, že je lepší vědět, o koho se jedná a dát na něj pozor, než nevědět, kdo z banovaných vlastně na serveru hraje :)

Re: Banlist

#5
1T0S_ píše:
07 lis 2017 14:19
\nRád bych si dovolil podotknout, že ničení komunity nemá nic společného s tím, že hráči dostávají tresty.
\nNa Epesu I měl každej spoustu trestů - Udělalo to něco s komunitou? Ne, neudělalo. Problém je v systému trestů, kterej je tak trošku paradoxní. Snažíte se tady o napravení komunity tím, že banujete po 3 trestech. Je to ale správné? Já si to teda nemyslím, řekl bych, že díky tomu vzniká právě více rozepří v komunitě - Lidi se navzájem banhuntí, snaží se navzájem nasrat jeden druhého, aby ho snadno mohli odklidit z cesty... Nemluvně o tom, že každej může občas něco posrat.
\n
\nDále si nemyslím, že PSC je nějakej hroznej prohřešek, jako třeba kopírování serveru ( Za kteří někteří dostali UnBan.. ).
\nJá osobně bych souhlasil s tím, že z Blacklistu by se na server nepustili jen ti nejhorší, AKA kopírování serveru ( Dále si nejsem jistej, jaké prohřešky tam jsou ) a dalším by se dala druhá šance.
\nSakra, je to novej server, tak proč je tam nepustit? :D Pokud to je tak dobře optimalizované a ošetřené, moc toho se tam ztropit nedá. /Ban taky není nic těžkého.
\nNemluvně o tom, že změna IP není nic těžkého a myslím si, že je lepší vědět, o koho se jedná a dát na něj pozor, než nevědět, kdo z banovaných vlastně na serveru hraje :)\n
\n\n
\nJediny clovek zatial ktory pochopil podstatu banov a vsetkeho okolo toho a napisalnto zmyslupne a pravdivo...
\n
\nNic vam nebrani nam dat zase ban ked spravime nejaku somarinu...
\n
\nA PSC ? Okradanie servera ? Nemyslim si... Pretoze tam bolo VIP navzdy...to bolo okradanie servera o financie na zivenie niecoho takeho... Lebo clovek dal 400Kc a mal to fakt do konca zivota... Teraz sa to zmeni,dufam v to
\n
\nA myslite ze som sa nezmenil ? Ste na omyle, zivot mi toho za tie mesiace nasolil dost nepekneho...
\n
\nPrehodnotte tuto situaciu... Ved je to predsa novy server kde ma kazdy moznost napravit svoju reputaciu tak nam to umoznite, ocistit svoje meno a ukazat inym ze nie sme take svine ako nas za ne mali...

Re: Banlist

#8
Rád bych si dovolil podotknout, že ničení komunity nemá nic společného s tím, že hráči dostávají tresty.
\nNa Epesu I měl každej spoustu trestů - Udělalo to něco s komunitou? Ne, neudělalo. Problém je v systému trestů, kterej je tak trošku paradoxní. Snažíte se tady o napravení komunity tím, že banujete po 3 trestech. Je to ale správné? Já si to teda nemyslím, řekl bych, že díky tomu vzniká právě více rozepří v komunitě - Lidi se navzájem banhuntí, snaží se navzájem nasrat jeden druhého, aby ho snadno mohli odklidit z cesty... Nemluvně o tom, že každej může občas něco posrat.
\n
\nS tímhle naprosto souhlasím.
\n
\nDále si nemyslím, že PSC je nějakej hroznej prohřešek, jako třeba kopírování serveru ( Za kteří někteří dostali UnBan.. ). - jen podotknu to že bany za tohle mají výhradně hráči kteří moc dobře věděli co dělají a nejednalo se jen o toto a celkově šlo o mnohem více obchodů.
\n
\nNechcem poukazovat na Amora ale musim. Zalozil si ucet Milost_Pan, admini o tom vedeli a predsa ho nechali hrat -> co im branilo mu dat opät ban ? - S amorem jsem hrál, ten člověk se choval nadstandartně a nebyli s ním problémy ty jsi byl X krát upozorněn aby jsi se přestal chovat tak jak jsi se choval, pamatuji si že když jsi mě vůbec neznal tak jsi se předemnou strašně egoisticky vychloubal a honil jsi si ego nad tím že máš auto a někdo ne :D, Jak jsem řekl strašně mě těší že můžu likvidovat příjem peněz někomu jako jsi ty :)))))) chybu za všechno neseš ty, né já, ty jsi prodával X věcí za PSF né já :))))) Možná kdyby jste se zamysleli nad tím proč máte ban a proč jste takovou chybu udělali a vážně se z ní poučili, tak bych byl pro ale já strušně napíšu tvoje chování.
\n
\n
\nNeustálé vyvolávání hádek a pohonování si EGA v all chatu, těžké urážky a narážky na členy rodiny hráčů, prodávání PSF, bugování bossů, obcházení banů, - tím to pro mě končí, pozdravuj ode mě netru :)

Re: Banlist

#9
sverrirCZ píše:
07 lis 2017 15:45
\nRád bych si dovolil podotknout, že ničení komunity nemá nic společného s tím, že hráči dostávají tresty.
\nNa Epesu I měl každej spoustu trestů - Udělalo to něco s komunitou? Ne, neudělalo. Problém je v systému trestů, kterej je tak trošku paradoxní. Snažíte se tady o napravení komunity tím, že banujete po 3 trestech. Je to ale správné? Já si to teda nemyslím, řekl bych, že díky tomu vzniká právě více rozepří v komunitě - Lidi se navzájem banhuntí, snaží se navzájem nasrat jeden druhého, aby ho snadno mohli odklidit z cesty... Nemluvně o tom, že každej může občas něco posrat.
\n
\nS tímhle naprosto souhlasím.
\n
\nDále si nemyslím, že PSC je nějakej hroznej prohřešek, jako třeba kopírování serveru ( Za kteří někteří dostali UnBan.. ). - jen podotknu to že bany za tohle mají výhradně hráči kteří moc dobře věděli co dělají a nejednalo se jen o toto a celkově šlo o mnohem více obchodů.
\n
\nNechcem poukazovat na Amora ale musim. Zalozil si ucet Milost_Pan, admini o tom vedeli a predsa ho nechali hrat -> co im branilo mu dat opät ban ? - S amorem jsem hrál, ten člověk se choval nadstandartně a nebyli s ním problémy ty jsi byl X krát upozorněn aby jsi se přestal chovat tak jak jsi se choval, pamatuji si že když jsi mě vůbec neznal tak jsi se předemnou strašně egoisticky vychloubal a honil jsi si ego nad tím že máš auto a někdo ne :D, Jak jsem řekl strašně mě těší že můžu likvidovat příjem peněz někomu jako jsi ty :)))))) chybu za všechno neseš ty, né já, ty jsi prodával X věcí za PSF né já :))))) Možná kdyby jste se zamysleli nad tím proč máte ban a proč jste takovou chybu udělali a vážně se z ní poučili, tak bych byl pro ale já strušně napíšu tvoje chování.
\n
\n
\nNeustálé vyvolávání hádek a pohonování si EGA v all chatu, těžké urážky a narážky na členy rodiny hráčů, prodávání PSF, bugování bossů, obcházení banů, - tím to pro mě končí, pozdravuj ode mě netru :)\n
\n\n
\nNarazky na clenov rodiny, bugovanie, obchazeni banu ? Ziadne take sa nestalo...
\n
\nTo ze som bol na ucte AloneWalker je z dovodu aktivity... Lebo na tom ucte mal jeden priatel rezky a aby sa mu nezmazali tak som tam bol asi 3x a si myslim ze to nie je obchadzanie banu... Na IP su povolene 2 ucty takze ani v to nie je pravda...
\n
\nBugovanie ? Hah za to ze som nahlasoval bugy u Gatroch a bossoch je bugovanie ? Este ze som nahlasil dost vazne bugy v Arighole je bugovanie ? Ten bug ktory som nahlasil je este funkcny doteraz... Nikto ho neopravil.. To je fakt bugovanie... Asi kebyze som bugoval tak by som za to uz mal daaavno ban... Takze v tom nie je pravdy ani trosicka...
\n
\nNarazky ? Tak za toto som bol potrestany :) a dalej sa to uz neriesilo lebo sme si to normalne vysvetlili :)
\n
\nA za dalsie stojim si za svojim ze PSC nie je taka uroven aby to bolo na BL ako zamerne kopirovanie a poskodzovanie servera

Re: Banlist

#10
sverrirCZ píše:
07 lis 2017 15:45
\nRád bych si dovolil podotknout, že ničení komunity nemá nic společného s tím, že hráči dostávají tresty.
\nNa Epesu I měl každej spoustu trestů - Udělalo to něco s komunitou? Ne, neudělalo. Problém je v systému trestů, kterej je tak trošku paradoxní. Snažíte se tady o napravení komunity tím, že banujete po 3 trestech. Je to ale správné? Já si to teda nemyslím, řekl bych, že díky tomu vzniká právě více rozepří v komunitě - Lidi se navzájem banhuntí, snaží se navzájem nasrat jeden druhého, aby ho snadno mohli odklidit z cesty... Nemluvně o tom, že každej může občas něco posrat.
\n
\nS tímhle naprosto souhlasím.
\n
\nDále si nemyslím, že PSC je nějakej hroznej prohřešek, jako třeba kopírování serveru ( Za kteří někteří dostali UnBan.. ). - jen podotknu to že bany za tohle mají výhradně hráči kteří moc dobře věděli co dělají a nejednalo se jen o toto a celkově šlo o mnohem více obchodů.
\n
\nNechcem poukazovat na Amora ale musim. Zalozil si ucet Milost_Pan, admini o tom vedeli a predsa ho nechali hrat -> co im branilo mu dat opät ban ? - S amorem jsem hrál, ten člověk se choval nadstandartně a nebyli s ním problémy ty jsi byl X krát upozorněn aby jsi se přestal chovat tak jak jsi se choval, pamatuji si že když jsi mě vůbec neznal tak jsi se předemnou strašně egoisticky vychloubal a honil jsi si ego nad tím že máš auto a někdo ne :D, Jak jsem řekl strašně mě těší že můžu likvidovat příjem peněz někomu jako jsi ty :)))))) chybu za všechno neseš ty, né já, ty jsi prodával X věcí za PSF né já :))))) Možná kdyby jste se zamysleli nad tím proč máte ban a proč jste takovou chybu udělali a vážně se z ní poučili, tak bych byl pro ale já strušně napíšu tvoje chování.
\n
\n
\nNeustálé vyvolávání hádek a pohonování si EGA v all chatu, těžké urážky a narážky na členy rodiny hráčů, prodávání PSF, bugování bossů, obcházení banů, - tím to pro mě končí, pozdravuj ode mě netru :)\n