Re: Banlist

#71
Ne ne, byl jsem špatně pochopen (spíše jsem to napsal dementně). Myslel jsem to tak, že doprošování o něco s takovým zápalem jsem viděl snad jen u právě rozešlých párů. A naznačil jsem tím, že pro Walrocka je Epes (myslím server, ne Epese :/) něco jako přítelkyně :D. Zase na druhou stranu, když si sám představím sebe jako majitele serveru, tak by mi to lichotilo.

Re: Banlist

#75
Prvně jsem neměl zrovna náladu se k tomuto vyjadřovat, protože jsem čekal, že tomu Chris udělá přítrž a zamázne to, dostal jsem prostor se k tomu vyjádřit i já.
\nV první řadě chci říci, že můj vztah k Walrockovi není zaujatý, ba naopak, vyjadřuji k němu některé sympatie a myslím, že s ním jsem za dobře, narozdíl od členů Admin Teamu.
\nNevím, jak budou můj názor brát, protože sám si nejsem jist, jestli člen AT jsem nebo ne (to je trochu mimo), ale zde je můj neutrální pohled na věc -
\nNení to poprvé, ba možná i po druhé, nebo po třetí, co Walrock takto prosí o další šanci.
\nNejsem si zrovna myšlenkově vědom toho, za co tak Walrock prosil o další šanci, ale co já s ním mám zkušenosti, tak to určitě bylo ukřivdění admin teamu, hádky nebo nadávky hráčům. Tím si ale nejsem jistý. Vím, že to sem zrovna nepatří, ale musím poznamenat, že tahle situace už se párkrát stala a jak dopadla..? Vím, že jsi brzy po tom, co sis vymodlil unban dostal znova ban tuším že za to healování jako pár dalších.. No, dobrá zkušenost
\n
\nO obchodu s PSC..
\nNemám páru, co tě vedlo sám sebe napráskat, ale asi bych určitě nevěřil tomu, že jsi to udělal zcela dobrovolných a čistých úmyslů, protože jsi asi nejspíše cítil, jak jsi poškodil server, ukřivdil hráčům a admin teamu, měl výčitky, budil se ze spaní, přemýšlel nad sebevraždou a mohl bych pokračovat, ale zkrátka tomu moc nevěřím, sorry. Asi bych to viděl tak, že jsi týpkovi naházel věci, ale nestačilo mu to, tak ti začal vyhrožovat, že tě napráská (asi Bio lul? Tuším že jsi k němu byl otevřený a pak jste se začali nesnášet jako správní bff. No, to nevím) Když máš pod krkem nůž, většina lidí řeknou pravdu, stačí zatlačit.
\n
\nTo vychloubání..
\nPříjde mi to spíše jako akt zoufalosti a upoutání pozornosti, kterou se na sebe snažíš strhnout. Možná jsi to byl zrovna ty, kdo uvedl dalších pár hráčů, kteří mají nahráno trošku upřesnit svůj směr k tomu, aby dělali tyto obchody a prodávali třináctiletým věci za x tisíc jen kvůli tomu, že nejsou sami schopní dostat se dál. To že se omlouváš, píšeš jaký jsi kus čuráka je překrásné pro oči které to chtějí vidět je pravdivé, ale tady si myslím, že jsi opravdu velký kus čuráka, který sází už po několikáté na to podobně jako dříve Amor, že se z toho vykecá, naslibuje spoustu věcí a tak.. Jestli jsi byl moc upřímný? Nevím. Já sebe vidím jako horší případ ale hraju to spíše na to, že člověk neví, jestli to myslím vážně nebo ne a jestli někdy tu hubu umím zavřít a dát si na ní pozor i já, pro tebe by to měla být hračka.
\n
\nTyto tvoje reakce mi příjdou jako akt zoufalosti, který jsem už párkrát viděl. Když jsi zjistil, že přichází wipe sis usmyslel, že se alespoň pokusíš urvat pro sebe místečko, vsadit na city a štědrost ostatních, že ti dají šanci, zejména objektivní vlastnosti admin teamu "dejme mu ještě JEDNU šanci" a pokusit se usmířit. Upřímně, nevím jestli se ti to povede. Admin Team už má v podvědomí, že se dávat šance neoplatí. I když si za tímhle poslední dobou stojíme, hráčům to je u prdele, tak si prolezou hezky mezi prsty na server pomocí jiné IP adresy či nicku a sází na to, že unban nedostanou, jako to v posledních pár měsících bylo (Jop, nikdo neměl čas, začalo se pracovat na wipu, tak nám bylo i tak nějak ukradené, kdo na serveru hraje právem a kdo na něm být nemá). Tímto pro všechny <- To, že budete mít ban už nebude znamenat to, že si vlezete na druhý účet a budete v klidu hrát jako jste to znali, to určitě ne. Kde jsem to skončil -
\n
\nOtázka -
\nTy jsi psal něco o tom, že pracuješ jako IT technik nebo něco takového ne? Proč si nezměníš IP adresu, nick a nehraješ dál? Jasné že se na tebe dříve nebo později příjde, ale to jak známe, nenávist vyšumí nebo se uchýlí do jiných částí mozku. To ti jde jen o to usmířit si Admin Team a hráče? To chceš hrát legálně? Nelegálně se dá hrát taky, je to poměrně jednoduché, ale když ti pak někdo napálí ban, příjdeš o věci které jsi farmil 3 měsíce, asi to zamrzí, to jsem si odpověděl tak nějak sám.
\nKaždý už ví, že tvoje slibování nemá zrovna velkou váhu a každý očekává, že zase sjedeš do kolejí kde jsi byl -
\nproč se snažíš? Jakou máš víru? Proč se nás snažíš přesvědčit?
\n
\nMoc dobře víš, na kom tohle závisí a nevím, jestli chce vidět to, co tady píšeš.
\n
\ngl

Re: Banlist

#76
Přečetl jsem si to jen tak namátkově a je mi jasný, co mi tím chceš říct..
\nZa 1. Přiznání o tom PSC bylo z vlastní vůle nikoliž z nějakého vyhrožování LoL .. To jsem byl na ts s telefonem.. Netrou.. Biem a ještě jsem se je ptal, jestli se mám přiznat.. Oni říkali ze ne. Takže tohle bylo pěkně hnusny co jsi napsal..
\n
\nZa 2. Můžeš se podívat do banlistu co jsem kdy mel... Nic krom PSC nebylo moc aktuálního.. Šanci jsem mel 2 celkově..
\n
\nZa 3. Za healovani jsem ban nedostal lol .. Když už tak to bylo to, ze jsem mel ten prejmenovanej diamant a používal to na sebe out of combat... Ale co už.
\n
\nZa 4. To už si děláte srandu ne? Jasné jsem říkal, ze jsem se nevychloubal z vlastni blbosti.. Lide se ptali.. Tak jsem to napsal do globalu.. Tam byla blbosti u me ano.
\n
\nNa závěr.. Ano jsem zoufalec a prosím o svoji finální a poslední šanci, abych to mohl napravit.. Těžko budu dělat PSc obchody na novem serveru.. I když to vyznělo blbe.. Ne neplanuju nic v budoucnu, ze bych vydělával pres hry.. Už jsem s tím skončil..
\n
\nČekal jsem na tvůj příspěvek kae ale tohle bylo tak nepravdivé a tak hnusne, ze to ranilo moje lidské city..

Re: Banlist

#77
Walrock_123 píše:
14 lis 2017 18:41
\nPřečetl jsem si to jen tak namátkově a je mi jasný, co mi tím chceš říct..
\nZa 1. Přiznání o tom PSC bylo z vlastní vůle nikoliž z nějakého vyhrožování LoL .. To jsem byl na ts s telefonem.. Netrou.. Biem a ještě jsem se je ptal, jestli se mám přiznat.. Oni říkali ze ne. Takže tohle bylo pěkně hnusny co jsi napsal..
\n
\nZa 2. Můžeš se podívat do banlistu co jsem kdy mel... Nic krom PSC nebylo moc aktuálního.. Šanci jsem mel 2 celkově..
\n
\nZa 3. Za healovani jsem ban nedostal lol .. Když už tak to bylo to, ze jsem mel ten prejmenovanej diamant a používal to na sebe out of combat... Ale co už.
\n
\nZa 4. To už si děláte srandu ne? Jasné jsem říkal, ze jsem se nevychloubal z vlastni blbosti.. Lide se ptali.. Tak jsem to napsal do globalu.. Tam byla blbosti u me ano.
\n
\nNa závěr.. Ano jsem zoufalec a prosím o svoji finální a poslední šanci, abych to mohl napravit.. Těžko budu dělat PSc obchody na novem serveru.. I když to vyznělo blbe.. Ne neplanuju nic v budoucnu, ze bych vydělával pres hry.. Už jsem s tím skončil..
\n
\nČekal jsem na tvůj příspěvek kae ale tohle bylo tak nepravdivé a tak hnusne, ze to ranilo moje lidské city..\n
\n\nTelefon, Netra a Bio jsou celkem rozumní :)

Re: Banlist

#78
Walrock_123 píše:Přečetl jsem si to jen tak namátkově a je mi jasný, co mi tím chceš říct..
\nZa 1. Přiznání o tom PSC bylo z vlastní vůle nikoliž z nějakého vyhrožování LoL .. To jsem byl na ts s telefonem.. Netrou.. Biem a ještě jsem se je ptal, jestli se mám přiznat.. Oni říkali ze ne. Takže tohle bylo pěkně hnusny co jsi napsal..
\nTu věc, že jsi byl na TSku s Netrou a Biem jsem nevěděl. Každopádně jo, vyvrací to co jsem psal, ale jaký mělo důvod to přiznání?
\n
\nPokud vím, opakoval jsem co jsem ti už psal, tak jsem čekal, že na to budeš ready. To s tím, že ti začala hořet prdel jsi slyšel od Chrise i ode mě před nějakou dobou. Jen jsem chtěl vědět, jak se to od sebe bude lišit.
\n
\nJop, myslel jsem ten diamant. Nezlob se na to, byl to můj pohled na věc odůvodněný asi co nejpravděpodobněji. Jestli to tak není, tak sorry.
Walrock_123 píše:\n\n
Walrock_123 píše:\nZa 2. Můžeš se podívat do banlistu co jsem kdy mel... Nic krom PSC nebylo moc aktuálního.. Šanci jsem mel 2 celkově..\n
\nJá jen psal, že jsi předváděl to co tady, to je všechno.
\n
\nNaopak tě celkem chápu, asi bych to taky zkoušel. Nedivím se ti, že si chceš udělat dveře na server.

Re: Banlist

#79
No aspoň ze tak díky kamco.. Hele vim sice ze o tomhle rozhoduje Chris . ale asi si popovidam s Epesem... Aspoň to zkusim..
\n
\nBtw důvod přiznání bylo jednoduchý.. Sice se to nezdá ale jsem fair play ale sorry.. Držet jazyk za zuby a dělat jako že nic... Ne díky, to nejsem já... Přeci jenom jsi me na Helpera dostal ty.. To bych mel ještě větší výčitky..

Re: Banlist

#80
Walrock_123 píše:\nNo aspoň ze tak díky kamco.. Hele vim sice ze o tomhle rozhoduje Chris . ale asi si popovidam s Epesem... Aspoň to zkusim..
\n
\nBtw důvod přiznání bylo jednoduchý.. Sice se to nezdá ale jsem fair play ale sorry.. Držet jazyk za zuby a dělat jako že nic... Ne díky, to nejsem já... Přeci jenom jsi me na Helpera dostal ty.. To bych mel ještě větší výčitky..\n
\nJo, tuším z tebe že jsi se přiznal a nějaký to svědomí máš, narozdíl od těch 2 co se k tobě přirovnají. Tobě jsem ochotný uvěřit, ale Netrovi ani Biovi v žádném případě.