Re: Banlist

#91
Jako promin ale jak tu někdo psal “můžete nás pozorovat,jestli něco neděláme,, to myslíte,že na to lidi z AT mají čas?Honit se za nějakými ocasy co se připojí na server s rejstříkem delším než průměrnou aktivitou hráčů na E2 a bordel budou dělat dál.Treba Xbox,dostal ban pak unban a zase ban měl “nejméně” 3 účty dělal bordel a poučil se?Ani náhodou...kdo myslíte,že vás chce furt řešit?AT bude mít spousty problému a řešení s E3 a určitě nebudou chtít za vámi lítat a hlídat vás jak malé děti.Jinka Bio pokud mas takovýto rejstřík a ještě jen tady se zjisti,že si porušil nějaké pravidlo tak to nemá smysl.Navic proč jsou ty pravidla tak náročná?
\nAT nebaví vám furt dávat možnosti aby jste si to opravili atd..tak musí přidat aby ty horší odpadli rychleji.Navic normální člověk se poučí nejvýše ze 2 trestu ale pokud člověk dostane pak i ipban,tak jak se může takový člověk napravit?Navic kdo myslíte,že ty “dementy” kteří znepříjemňují hru ostatním hráčům,je tam bude chtít?Ja osobně ne,vezměte si to takto vězeň co dostane trest poté vyleze z vězení už nikdy nebude čistý,tak je to i u vás.Takze ti kteří dostanou ban a mysli si jaké jsou chudinky,že nemůžou hrát na E3 a jak budou poslusni..na ro vám bych řekl každý pomalu *****...navíc kdo vás chce furt řešit,když místo toho muže zdokonalovat E3?Navic třeba Walrock,mi přijde jako v pohodě kluk takže toho bych na E3 klidně hrát nechal,ale pokud tam jsou lidi co se hádají i zde,tak jaké ro bude na E3?Zkazite s tím hru ostatním a chuť něco dělal AT.Jsem rad,že se bany přenášejí.Jinak kdo to dočetl až sem +++ respekt.

Re: Banlist

#92
Frowdex píše: Walrock,mi přijde jako v pohodě kluk takže toho bych na E3 klidně hrát nechal
\nProti walovi nic nemam, ale prijde mi ze touto větou si protiřečíš celemu zbytku co si napsal. Vubec to tam nesedí k tomu předešlému textu. (Aspon me to tak pripadlo pri cteni)

Re: Banlist

#93
Plejmen píše:
03 pro 2017 16:36
\n
Frowdex píše: Walrock,mi přijde jako v pohodě kluk takže toho bych na E3 klidně hrát nechal
\nProti walovi nic nemam, ale prijde mi ze touto větou si protiřečíš celemu zbytku co si napsal. Vubec to tam nesedí k tomu předešlému textu. (Aspon me to tak pripadlo pri cteni)\n
\n\njeho cely prispevok nedava zmysel :D ide od Z, zrazu je pri A tak je pri K a naspät pri Z a tak uz ide 1 2 3 ....

Re: Banlist

#94
Rozhodně nechápu ty názory, které tvrdí, že na Epesu III by měli mít všichni nějakou novou šanci. Proč proboha? Když už se někdo svým vlastním chováním odepsal na Epesu II proč mu dávat šanci předvádět to samé chování i na novém Epesu? Ano, já sám věřím ve 2. šanci, ale lidé z BL těch šancí měli zpravidla již několik a vždy akorát dokázali, že jsou stále stejní. Proto jsem skutečně velmi rád, že AT se rozhodl lidi z BL na Epes III prostě nevpustit - bylo by to totiž stejně zbytečné, jako všechny ty šance co dostali předtím.
\n
\nP.S. Jedinou vyjímkou o které bych byl ochoten uvažovat by byl asi Warlock. Vzhledem k tomu, že se k obchodům s PSC sám přiznal, problémy s ním téměř nikdy nebyly (naopak si ho většinou pamatuji jako rozumného a nápomocného hráče) a působí na mě, že opravdu svých činů lituje. Být to na mě, byl by asi jediný z BL komu bych povolil tu žádost o UB zkusit. Ovšem to vše záleží na AT a na jejich vlastních zkušenostech s ním.

Re: Banlist

#95
Jednou hacker, navždy hacker.
\nJednou flamer, navždy flamer.
\n
\nTaky jsem byl zabanovanej za 3x a dost, dostal jsem unBAN a kam to vedlo? Na další BAN, zachránil mě nezájem o PEPES:)
\n
\nPokud nejsi potrestaný za něco, co jsi neudělal úmyslně/nevěděl jsi že je to trestné, je veliká šance že se člověk poučí. Pokud máš 4x BAN za flame, neviděl bych to růžově. Můžeš naslibovat hory mraky kopce stacky čehokoliv, ale nepůjde to.
\n
\nTímto příspěvkem vyjadřuji souhlas s přesunutím BANlistu na PEPES 3, jelikož nepřesouvat ho by byla chyba.
\n
\n(stejně tam 1/2 lidí bude hrát s jinou ip takže who cares..)

Re: Banlist

#96
Už když jsme se poprvé na Epesu potkali tak jsme se moc nemuseli. Po pár týdnech si mi vesměs bez důvodu začal nadávat. Po nějakém čase urážek jsi se s chováním zlepšil a stal jsi se helperem. V tuto dubu bylo všechno mezi náma ok. Pak jsi o helpera přišel a zase si chodil na Epes jen a jen někoho urážet častým terčem urážek jsem byl já. No ale to je asi jedno o tom jsi tu psal dost. Zkrátka velmi oceňuji že jsi se sám přiznal. Nešlo o nějaké závažné bugovani ale o PSC . Proto bych byl taky pro poslední ale opravdu poslední šanci.

Re: Banlist

#97
Mohl bych te Cole požádat a přesunout to do topicu v Obecných? Co se ted aktuálně resi- má cesta.. Ano vím, ze jsem si te bral za cíl ale byla to jen blbost z pohledu na to, ze jsem se zastával názoru Bia.. Osobně ani povahově mi nevadis... Ale tyto chvilky už jsou za náma a už se nevrátí to ti slibuji.. Díky ti.