všechna kladiva

#1
https://imgur.com/7g1w5SF
všechna legendární kladiva
https://imgur.com/XXxPsB1
všechna epická a neobyčejná kladiva


(mezi tato kladiva nepočítám: kladivo přetavení pro které nefunguje EPMMO a není pro boj, všechna kladiva která jsou získatelná jedině AT a pod.)


ohnivý zvěstovatel (padlo jich dříve pár z demon. velitele ale všechna byla smazána protože měla špatně nastavená % na drop a proto je beru tak že neexistují) a seidonova pěst jsou kladiva která vlastním officiálně první svého druhu která padla a momentálně je vlastní residence jj)

všechna kladiva můžete najít na /res tp jj
(několik z nich v brzké době budou zase používána a již nebudou v rámečku)

žádné z kladiv není na prodej

Re: všechna kladiva

#6
borko369 píše:
14 bře 2021 01:59
To len 3 roky ti trvalo než si získal všetky kúsky z najlacnejšieho druhu zbraní? .. Mega zabiják
Chápu že tebe to nenapadne Boris ale před 3 roky nebyla třeba taková nenávist nebo zvěstovatel lehké získat protože sólo WB nebyli a samotná kladiva ještě nebyla nadropovaná (např. zvěstovatel byl dost vzácnej dokud nepřišel Ignis) a když už jich bylo víc tak vyšel další update a musel jsem znova. jestli to i tak nechápeš tak nvm jak jinak ti to vysvětlit

Re: všechna kladiva

#7
josef04 píše:
14 bře 2021 07:33
borko369 píše:
14 bře 2021 01:59
To len 3 roky ti trvalo než si získal všetky kúsky z najlacnejšieho druhu zbraní? .. Mega zabiják
Chápu že tebe to nenapadne Boris ale před 3 roky nebyla třeba taková nenávist nebo zvěstovatel lehké získat protože sólo WB nebyli a samotná kladiva ještě nebyla nadropovaná (např. zvěstovatel byl dost vzácnej dokud nepřišel Ignis) a když už jich bylo víc tak vyšel další update a musel jsem znova. jestli to i tak nechápeš tak nvm jak jinak ti to vysvětlit
Chápu, že tebe to nenapadne, ale nenávist stojí už víc jak rok a půl 20k a Ignis je na serveru už přes 2 roky, jestli to i tak nechápeš tak nvm jak ti to jinak vysvětlit. :evil:

Jinak kromě toho novýho kladiva mám taky úplně všechny kladiva a v životě jsem je nesbíral :D
cron