Proč se tu každý musí chovat jak hovado ?

#1
1) Tvůj nick ve hře : Bitminer
2)Datum a čas : 16:52 - 16:55
3)Podrobnější popis : zaprvé nejde mi tu o trest rád bych se jen vyjádřil, klidně to berte jako vtip je to jen a jen na vás.
Byl jsem farmit u elementálů a přišel Filda007 půl roku jsem ho neviděl a předtím jsme byly nepřátelé ale nechal jsem ho být a zeptal se jako slušný člověk jak dlouho tu budu, odpověděl jsem asi půl hodinky a oba přes naše nepřátelství se rozešli. Když jsem šel po elementech na zombie přišel Nestrix a zabil mě a napsal jsem mu zprávu a tady nechám logy.
[16:53:19] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]NesTriX [G]] ale notaaak
[16:53:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]NesTriX [G] -> ja] on te zabijel? (nejspíše se ptal Fildy jestli jsem ho zabíjel a omylem to poslal mě)
[16:53:35] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]NesTriX [G]] ?
[16:53:54] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]NesTriX [G]] ne nezabijel jsem fildu
[16:53:57] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]NesTriX [G]] nejsem jako vy
[16:54:06] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]NesTriX [G]] nez zacnu u ostatnich zacnu u sebe (každý se tu snad každému mstí jen za to že jsou jiná frakce což chápu ale snažím se abych to nepodporoval což se mi taky nepovede vždy. jinými slovy když je někdo slušný a má daleko slabší gear a i přesto že je z nepřátelské frakce nechám ho být)
[16:54:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]NesTriX [G] -> ja] jezis co to meles furt ty blbecku
[16:54:53] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ja -> [$]NesTriX [G]] prosel si vubec zakladkou ?
[16:55:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [[$]NesTriX [G] -> ja] Ty jsi neprosel skolkou kriple (po této zprávě jsem dostal block)
Znovu nejde mi tu o trest ale že mi přijde nevhodné když se snažím urovnávat spory předcházet hádkám a pak přijde někdo kdo z toho má akorát dobrej den a chce dělat z epesu toxičtější místo než je.
Na závěr každý máme jinou morálku ale všichni jsme tu pro to abychom se tu bavili a utekli z každodenní reality, samozřejmě velká část této "reality" je tvořena rivalitou a snahou být tím nejsilnějším ale musíme se chovat takto ? Každý víme že takovýchto "malých incidentů" tu jsou denně desítky ale musí tu vážně být ? Ocením negativní i pozitivní komentáře na tento příspěvek. Rád bych si přečetl komentář Nestrixe a rád si podal ruku na to že naše přátelství neutrpělo újmu :)

Re: Proč se tu každý musí chovat jak hovado ?

#4
Jako já myslim, že tady jste byli toxičtí oba, ale začal jsi to ty s tím "nejsem jako vy". Po tom co ti na to napsal Nes by měl spor skončit a neměl jsi přilévat olej do ohně s tim tvym "prošel jsi základkou?" Myslim, že narážku "nejsem jako vy" sis mohl odpustit a předejít tim tomuhle sporu. Připadá mi že tu ze sebe děláš anděla, píšeš tu jak jsi nepřítele s horším gearem nechal být a podobně, já myslim, že to bylo spíš z obou stran, protože jsem si taky klidně mohl jít na resku pro gear a mohl jsem tě zabíjet, ale nechtělo se mi zbytečně bít, tak jsem napsal Nesovi, u kterého jsem tušil, že by byl ochotný tě zabíjet a já tak mohl v klidu konečně farmit elementály.
cron