Rozfofrování itemů na E2 :d

#1
Když už se blíží to vypnutí e2, tak jsem si řekl, že se podívám, co jsem za nepravidelné tři roky hraní získal, mno jelikož nemám čas projíždět server několik hodin, jelikož moje stavby, věci jsou všude po světě, ale ukážu vám aspoň zlomek toho, co jsem nasbíral :D

https://imgur.com/a/jooXm (trochu víc screenshotů, tak bacha:D)

PS: Nikdy jsem si neuvědomil, že mají diamantové truhly tak OP drop :D Enjoy https://imgur.com/a/jooXm btw měl jsem nakonci něco víc než 8150PP, ale koupil jsem si proměnu v siona
PPS: Všechno ručně nagrindováno s Kobym, včetně těch PPček, žádný nejsou koupený :D

Re: Rozfofrování itemů na E2 :d

#4
V ukázce mi zabraňuje víc věcí....
1. Mám banán
2. Ty věci jsem rozházel po celém serveru.
3. Už si pořádně nepamatuji co jsem měl.
Ale i tak mužu napsat cca co jsem měl u sebe než jsem to rozprodal.

1 dvojbednu božské 2 zbroje.
2 dvojbedny trofejí
6 vlastních barevných zbraní, které mě mrzí, ze nevím kde skoncily.
3 gatrovy zbraně (2x led dech 1x otravenka)
2x (a necelý) set ohnivý
Boty a helma ledové
Spousta magických věcí od AT, které mám ještě schované ve svém hrobě.
Spousta úžasných věci od hráčů vyrobeno custom.
Od každého bosse minimálně 1x set.
Spousta tajných informací, které se obyčejný smrtelník nedozví.
Dříve jsem míval 2 a pul dvojbeden Enchant golden Apple.
Dohromady jsem na Epesu 2 nasbíral 2 staky demonaku.
64 černých dusí.
Několik beden sběratelských brnění a zbraní, které se moc lehce sehnat nedaly v te době.(nepočítam adminske )
Když jsem mel asi 15k PP, tak jsem dělal velký opening PP beden a opravdu si nepamatují, co jsem z toho všechno dostal.
3 celý barevnáky (PP truhla)
5 vstupu do toho dračího sídla v Asianu nebo co to je. (PP truhla)
Jinak více si nepamatují ale hlavní věc v urcitě.
Užil jsem si strašně moc zábavy a srandy za ty roky, potkal úžasné lidi a měl jsem šanci být středem pozornosti. Myslím, ze na tohle nějaký itemy nemají.

Těším se na plnou verzi E3 (snad)

Re: Rozfofrování itemů na E2 :d

#5
Dnes som sa hecol a oscreenoval celu zbierku itemov. Dokopy to je okolo 300 veci. Sice tam nie su take veci ako ma warlock, najdu sa tam ale veci z eventov pred tromi rokmi a podobne srandy.
Rozmyslam kedy ho sem pacnem, mozno teraz, mozno pockam chvilu aby sme trochu zabudli ;)

Re: Rozfofrování itemů na E2 :d

#7
Prostě magické věci :D kouzla a čáry v němž ukryté :D OP zbraně a brnka, které jsem nemohl používat a vzhledem k tomu, že resku vlastní TheShoota aka Amor a dalších XX lidi má pristup, tak jsem většinu vypálil před mým banem. Ale ne, většina tech předmětů bylo magický kvůli te duši, co tomu člověk dal.. Mel jsem itemy od Ojlece,Sub-zera, dřívějších helperu,freeskiho,Interky...
Ted me u Interky napadlo, ze jsem mel někde screeny (které asi nedohledam) kde jsme s kamcou měli přístup do její desky kde byla kupa věcí a v té době neměl nikdo ledovou a ohnivou část, takže jsem byl mezi prvnima co na sobě měli tyto dva sety a já s tím trollil v PVP :DDD zlatý časy.
cron