Omluva

#1
Ahoj, já sem AplleTree a s něčím se chci svěřit
\n
\nVšem se omlouvám že v mém článku - jail - sem trošku ujel a napsal sem \n
a ten majitel byl kid
\n\nPřed rokem sem si založil residenci na větším domě, o kterým sem se dozvědel tak že mi to řekl Sherlock123
\nŘekl mi že jí objevil při plavbě na lodi, a tak sem si řekl že když ten pozemek nemá residenci a že v pravidlech nikde nepíšou
\nže si nesmíte udělat rezidenci na pozemku bez rezidence. Tak sem si na něm nemravně založil rezidenci. Vlastnil sem jí asi jeden rok
\na pak sem si řekl že jí prodám, ale prodeje si všiml údajní majitel, který podle mně byl velmi agresivní. Dobrovolně sem mu řekl že mu
\ntu rezidenci vratím ale chtěl sem aby mi vrátil věci z ní které měli tak 5x větší cenu než pozemek, ale pak to napsal AT, a já skončil v jailu,
\n a pak mi bezpodmínečně tu rezidenci sebral i s věcmi.
\n
\nUvědomuji si že sem udělal špatnou věc a trest byl vhodný vzhledem k tomu co sem udělal a proto se hlavně majiteli a i všem omlouvám
\n
\nDoufám že mi odpustíte že sem v článku trošku ujel a napsal sem hnusnou věc
\n
\nAplleTree

Re: Omluva

#2
Je dobře, pokud to myslíš vážně a dokážeš se takhle omluvit veřejně.
\n
\nPravidla samozřejmě nejsou vyčerpávající, pak máme ještě něco co je morální nebo nemorální, že jo.
\n
\nSamozřjmě nejlepší by bylo, kdyby pravidel bylo co nejméně a společnost tak nějak věděla, co může a co nemůže.
\n
\nPokud by ale hráči argumentovali tím, že co není v pravidlech mohou dělat, i když je to bez diskusí nemorální, asi by ty pravidla měli 80 A4, že jo.
\n
\nTakže je to lepší takto, díky, že jsi to napsal.
\n
\n+1